کد خبر: 31236تاریخ انتشار : 7:31:31 - دوشنبه 24 آگوست 2015

قربانــت،سفارت بازکنی،فتنه بپا کنی،فدااات ؛ بوس بوس + عکس

روز گذشته سفارت بریتانیا در تهران پس از سال ها دوباره بازگشایی شد که اعلام خبر رسمی آن بازتاب ها و مخالفت های زیادی را در پی داشت. به گزارش بهجت نیوز ؛ همزمان با اعلام این خبر موجی از مخالف ها در فضای مجازی در پی این اتفاق به راه افتاد. این موج که […]

روز گذشته سفارت بریتانیا در تهران پس از سال ها دوباره بازگشایی شد که اعلام خبر رسمی آن بازتاب ها و مخالفت های زیادی را در پی داشت.

به گزارش بهجت نیوز ؛ همزمان با اعلام این خبر موجی از مخالف ها در فضای مجازی در پی این اتفاق به راه افتاد.

این موج که با انواع متن و پیامک و کاریکاتور و تصاویر همراه بوده است که در یکی از جالب ترین این تصاویر استفاده از کاراکتر جناب خان که این روزها از محبوبیت و معروفیت ویژه ای بین مردم برخوردار میباشد ، صورت گرفته است.

در هر حال مسئولین دولتی و خصوصا نهادهای امنیتی از این به بعد باید خیلی بیشتر مواظب باشند، گذشته انگلیس پر از خیانت و شیطنت است، مبادا در غفت مسئولین سفارتخانه انگلیس تبدیل به خانه جاسوسی و تفرقه افکنی شود.

دولت انگلیس ثابت کرده است که در طول تاریخ همیشه در صحنه فتنه و خرابکاری های سیاسی و امنیتی و … حضوری فعال داشته و این روباه پیر کارش را در همه حال طبق برنامه انجام میدهد چه با باز بودن سفارت و چه با بسته بودن آن!