کد خبر: 31230تاریخ انتشار : 6:44:57 - دوشنبه 24 آگوست 2015

حمله به دو مامور منابع طبیعی در قلعه رودخان فومن!

2 مامور منابع طبیعی فومن هنگام باز پس گیری اراضی طبیعی در روستای حیدر آلات منطقه قلعه رودخان مورد ضرب و شتم قرار گرفتند. به گزارش بهجت نیوز ؛ اکبر مهتدی رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان فومن با اعلام این خبر افزود:یگان حفاظت از منابع طبیعی این شهرستان امروز با دستور قضایی برای […]

2 مامور منابع طبیعی فومن هنگام باز پس گیری اراضی طبیعی در روستای حیدر آلات منطقه قلعه رودخان مورد ضرب و شتم قرار گرفتند.

به گزارش بهجت نیوز ؛ اکبر مهتدی رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان فومن با اعلام این خبر افزود:یگان حفاظت از منابع طبیعی این شهرستان امروز با دستور قضایی برای آزادسازی 2 هزار متر مربع از اراضی ملی به روستای حیدر آلات رفتند که شعبان دلیجانی و ناصر جمالزاده از اعضای این یگان پس از ورود به این عرصه های طبیعی توسط متصرف مورد حمله و ضرب و شتم قرار گرفتند.

مهتدی حقی افزود: ماموران طبیعی پس از حمله این فرد با همراهی ماموران یگان ویژه نیروی انتظامی وی را دستگیر و تحویل مقامات قضایی دادند.

وی افزود: مجروحان این حادثه بلافاصله به بیمارستان منتقل شدند که هم اکنون حال عمومی این 2 مامور رضایت بخش اعلام شده است.

حقی با بیان اینکه این فرد متصرف در سال 86 دو هزار متر از اراضی ملی را فروخته و در دادگاه قضایی محکوم و سپس آزاد شده بود گفت: وی برای دومین بار این اراضی را تصرف کرده بود که با حکم قضایی آزاد شد.

  1. این عمل چندش آور باید پیگیری و برخورد قانونی با مسببان و عاملان احیانا پشت پرده آن برخورد گردد.

  2. فاضل گفت:

    سلام این خبر صحت ندارد چون آقای دلیجانی اصلا کارمند نیست بلکه کشاورز منطقه می باشد و اکنون هم که دارم این خبر را برایتان می نویسم نزد بنده است . البته چنین اتفاقی در سه ماه گذشته اتفاق افتده بود