کد خبر: 31216تاریخ انتشار : 13:46:16 - یکشنبه 23 آگوست 2015

نجف زاده هم یک دلواپس است که در کار دولت اخلال می کند

استاندار ایلام در یک شبکه اجتماعی نسبت به سخنان یکی از مجریان سیما که در بخش خبری صرفا جهت اطلاع گفته بود نمی توانیم از دولت انتقاد کنیم چون حقوق ما را قطع می کند واکنش تند و هتاکانه ای نشان داد. به گزارش بهجت نیوز به نقل از ایلام بیدار،کامران نجف زاده در بخش […]

استاندار ایلام در یک شبکه اجتماعی نسبت به سخنان یکی از مجریان سیما که در بخش خبری صرفا جهت اطلاع گفته بود نمی توانیم از دولت انتقاد کنیم چون حقوق ما را قطع می کند واکنش تند و هتاکانه ای نشان داد.

به گزارش بهجت نیوز به نقل از ایلام بیدار،کامران نجف زاده در بخش خبری صرفاً جهت اطلاع اخبار 20:30 پنجشنبه شب هفته گذشه(29 مرداد) گفت: اگر می بینید خبرها به این صورت شده بدانید حقوق ما دست دولته و اگه غیر این عمل کنیم بودجه صدا و سیما را نمی دهند و حقوق ما را قطع می کنند پس مجبوریم بگیم همه جا آرومه…

همچنین این خبرنگار در بخش پایانی خبر خود بعد از آن که گفت امشب شب پنج شنبه است در قالب کنایه ای بیان داشت: فاتحه بخوانیم برای آنانکه که رفتند و راحت شدند.

این سخنان معنادار کامران نجف زاده در حالی است که سازمان صداوسیما به علت نبود بودجه و عدم تخصیص بودجه های دولتی با مشکلات فراوانی در تولیدات و هزینه های جاری خود روبرو شده است.

به دنبال این سخنان نجف زاده و حواشی پیرامون آن،محمد رضا مروارید استاندار ایلام در یکی از شبکه های اجتماعی به این موضوع واکنش نشان داد.

مروارید ضمن انتقاد شدید از جملات گفته شده نجف زاده نوشت:آقای کامران نجف زاده خیلی بی خود گفته،دلواپسا که ایشان یکی از اوناس به عناوین مختلف در کار دولت اخلال میکنن بعد هم ادعا می کنند در فشارند،شما مقایسه کنید حمایت های سیما از احمدی نژاد و این دولت را.

استاندار ایلام ادامه می دهد:صدا و سیما زیر نظر رهبریه و به قول معروف از هفت دولت آزاده.

اما نکته قابل تامل در واکنش استاندار ایلام به سخنان یک مجری صدا و سیما،رفتار متناقض وی در واکنش به منتقدان از دولت است.

در حالی که در روزهای گذشته محسن رهامی رئیس کمیته انتخاباتی اصلاح طلبان در سفر خود به ایلام توهین های زشتی به رئیس جمهور کرد،اما مروارید نسبت به این موضوع هیچ واکنشی نشان نداد و سکوت اختیار کرد.

مساله ای که از یاد مخاطبان ایلامی در شبکه های اجتماعی فراموش نشده و از استاندار ایلام همین سوال پرسیده می شود.

  1. روشن گفت:

    سلام، اخلاق! و ادبیات معتدل بعضی از دولتمردان در مواجه با منتقدان داخلی واقعا نوبره،!!! حضرات کمی به دهه اول انقلاب بنگرید عاقبت کسانی که می خواستند دلسوزان انقلاب اسلامی را با انگ تندرو و چماقدار منزوی کنند.