کد خبر: 31199تاریخ انتشار : 5:03:53 - یکشنبه 23 آگوست 2015

صیانت از دستاوردهای نظام اسلامی و دانشگاه از وظایف حراست است

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت گفت: صیانت از دستاوردها و ارزش‌های والای نظام اسلامی و همچنین اعتلای این دستاوردهای ارزشمند در دانشگاه، از وظایف مهم حراست است. مجتبی ملکی چوبری در مراسم تکریم و معارفه مسئول حراست واحد فومن و شفت، جایگاه و منزلت حراست در دانشگاه آزاد اسلامی را بسیار مهم […]

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت گفت: صیانت از دستاوردها و ارزش‌های والای نظام اسلامی و همچنین اعتلای این دستاوردهای ارزشمند در دانشگاه، از وظایف مهم حراست است.

مجتبی ملکی چوبری در مراسم تکریم و معارفه مسئول حراست واحد فومن و شفت، جایگاه و منزلت حراست در دانشگاه آزاد اسلامی را بسیار مهم و محترم شمرد و اظهار کرد: دانشگاه آزاد اسلامی در سال‌های فعالیت ارزشمند خود به درختی تنومند تبدیل شده و اکنون با همدلی و دلسوزی همگان در این مجموعه بزرگ به‌ویژه دلسوزانش در حراست به ثمر نشسته است.

وی افزود: زمانی یک محیط دانشگاهی با حضور جوانان پرشور و بانشاط به عنوان آینده‌سازان جامعه به رشد و بالندگی و تعالی می‌رسد که در یک بستر همراه با امنیت و آرامش فعالیت کند و این فضا از سوی حراست با همدلی مدیران مجموعه فراهم می‌‌شود.

ملکی چوبری ادامه داد: حراست دانشگاه نقش مهمی در امنیت استادان، دانشجویان و کارکنان دارد که این امر مهم بر عهده مسئولان با درایت حراست نهاده شده که امیدواریم به خوبی انجام پذیرد.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت، حراست را بازو و چشم مدیریت و مشاور دانشگاه قلمداد کرد و گفت: حراست باید فردی امین، رازدار، خداترس و مسلط باشد که با برنامه‌ریزی و مدیریت صحیح نقش هشداردهنده و پیشگیری کننده از مشکلات را در دانشگاه داشته باشد.

ملکی چوبری حفظ کرامت و حرمت دانشگاهیان و همچنین بهره‌مندی از اندوخته‌های با ارزش استادان، محققان، کارشناسان و کارکنان و نظرات دانشجویان در راستای ارتقا و اعتلای نظام آموزشی، پژوهشی و فرهنگ بسیجی و انقلابی در سایه تفاهم و صمیمیت و پیشبرد اهداف و سیاست‌های نظام اسلامی را از سوی حراست را برای تعالی موثر دانست.

مرادی، مدیر حراست دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان نیز در این جلسه با توجه به سال دولت و ملت همدلی و همزبانی که از سوی رهبر فرزانه انقلاب نامگذاری شده، گفت: مسئولان حراست در دانشگاه‌ها وظیفه دارند در چارچوب شرح وظایف محوله با ایجاد فضایی آرام و با تعامل و همدلی در راستای اعتلای بیش از پیش فعالیت‌های ارزشمند گام بردارند.

در این جلسه با تکریم ابراهیم مهدی‌زاده، محمود پورحلم به عنوان مسئول جدید حراست دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت معرفی شد.

  1. طرفدار گفت:

    باسلام
    حاج ابراهیم مهدی زاده فردی مومن و مخلص حیف که از فومن رفت
    انتصاب ایشون بعنوان مسئول حراست ازاد انزلی جای تبریک داره
    ریاست دانشگاه ازاد دیگه شورشو دراورده