کد خبر: 31194تاریخ انتشار : 5:04:03 - یکشنبه 23 آگوست 2015

مستند ویدئویی دیده نشده از خاطرات نظامی سردار جلایی!

سردار جلائی از فرماندهان به نام گیلانی در دوران هشت ساله دفاع مقدس است که سابقه نظامی و عملیاتی اش باعث شده تا وی از دستان مقام معظم رهبری مدال با ارزش “فتح” را دریافت کند. به گزارش بهجت نیوز ؛ سردار بسیجی بهروز جلایی(متولد 1345 در فومن) از اساتید بسیجی و جانباز ۷۰ درصد […]

سردار جلائی از فرماندهان به نام گیلانی در دوران هشت ساله دفاع مقدس است که سابقه نظامی و عملیاتی اش باعث شده تا وی از دستان مقام معظم رهبری مدال با ارزش “فتح” را دریافت کند.

به گزارش بهجت نیوز ؛ سردار بسیجی بهروز جلایی(متولد 1345 در فومن) از اساتید بسیجی و جانباز ۷۰ درصد استان گیلان است که مدال پر افتخار فتح را از دستان مبارک مقام معظم رهبری دریافت نموده و عضو هیأت علمی گروه علوم سیاسی دانشگاه گیلان و از دانشجویان دکترای روابط بین الملل این دانشگاه می باشد.

جانباز سرافراز و سردار بسیجی محمد (بهروز) جلایی که پس از شهیدان نظری ، مرآت و آقای جعفری در واقع چهارمین فرمانده گردان ابالفضل (ع) از لشکر قدس گیلان در دوران دفاع مقدس بوده است.

وی تنها فرمانده بسیجی گیلان است که مدال فتح را از دست مبارک فرمانده معظم کل قوا دریافت کرده است.اما جالب است بدانید که این مدال را افرادی همانند شهید عباس بابایی ، علی شمخانی‌ ،  محمدعلی (عزیز) جعفری و سردار حاج قاسم سلیمانی دریافت کرده اند.

رهبر انقلاب در 5 مهرماه سال 68 در مراسم اعطای نشان فتح به فرماندهان سپاه و ارتش میفرمایند : «آن شبی که شما تا صبح بیدار ماندید، آن ساعات متوالی که شما در قرارگاهتان نشستید و این طرحها را ریختید، آن حضور شجاعانه‌یی که شما در صحنه‌ی جنگ انجام دادید، آن قدرت روحی که شما از خودتان نشان دادید و موجب شد تا نیروهای شما جلو بروند و نیروی دشمن سرکوب گردد، حتّی آن گلوله‌یی که شما شلیک کردید و یا دستور دادید شلیک بشود، همه و هر یک از اینها، حادثه‌یی نبود که یک روز واقع شد»

حال پس از گذشت سالیان ؛ دهان برخی حنجره های اجاره ای برای حمله به این یادگار دفاع مقدس صرفا بخاطر دفاع از ارزش‌ها گشوده شده است و تهمت ها و تخریب های یکجانبه ای علیه وی در برخی محافل بازگو میشود.

ویدئویی که در ادامه مشاهده خواهید کرد ، مستندی از خاطرات دوران دفاع مقدس سردار جلایی میباشد که باید آن دسته از افرادی که امروزه از هیچ کاری برای تخریب و توهین علیه این سردار دریغ نمیکنند ؛ مشاهده کنند.

دانلود با کیفیت بالا

دانلود با کیفیت متوسط

دانلود با کیفیت پایین

  1. علی گفت:

    سلام من درسالهای جنگ از61 درمناطق جنگی بودم وبعنوان راننده آمبولانس ومسئول نقلیه ورابط نقاهتگاه انجام وظیفه مینمودم تااینکه درسال64عملیات ولفجرهشت دراروندروددچارسانحه شیمیائی شدم که ازاورژانس خط به بیمارستان صحرائی وازآنجابه بیمارستان گلف اهواز بستری شدم که اعزام بتهران نوشتن ولی چون عملیات بودبااسرارزیاد وپروندموبدستم گرفتم ورفتم خط گفتن چراآمدی گفتم بدلیل نیاز گفتن نوشتن اعزام بتهران گفتم حالابعد ولی حالا باتوجه به اینکه فامیلمواشتباهنوشتن ثنائی راصنایی وحنایی میخوندن پادگان امامرضا و شهیدبرنسی ودکترکمیسیون منطقه سه مشهد ریه اعصاب وچشم وپوست راتاییدکردن ولی درصدی بمن ندادن چون واقعا کسی راندارم حقمودارن پایمال میکنن 09155060614شماره منه اگرمیتونیدسری به بنیادشهیدمنطقه سه مشهدبزنید بنام علی ثنائی قبلا قنبرعلی بود ولی تک اسم شدم درصدندادن ممنون میشم