کد خبر: 31149تاریخ انتشار : 5:55:50 - شنبه 22 آگوست 2015

اقدام قابل تقدیر و کمتر دیده شده از عضو جنجالی شورای شهر رشت!+تصاویر

محمود باقری خطیبانی در امری پسندیده برای تجدید میثاق با یاران قدیمی اش در گلزار شهدای امامزاده میرزای فومن حاضر شد. به گزارش بهجت نیوز ؛امروزه واقعا ما به حضور شهدا نیاز داریم چرا که متاسفانه یک روحیه ی بی توجهی به ارزش ها بر اثر تهاجم فرهنگی غرب و یک یاس و ناامیدی در […]

محمود باقری خطیبانی در امری پسندیده برای تجدید میثاق با یاران قدیمی اش در گلزار شهدای امامزاده میرزای فومن حاضر شد.

به گزارش بهجت نیوز ؛امروزه واقعا ما به حضور شهدا نیاز داریم چرا که متاسفانه یک روحیه ی بی توجهی به ارزش ها بر اثر تهاجم فرهنگی غرب و یک یاس و ناامیدی در میان مردم در حال شکل گرفتن است.یکی از دلایل یاس و ناامیدی در مردم، وجود افرادی است که پست و مقام و مال دنیا را بر هرچیز ترجیح می دهند و سر در اختلافات و تفرقه دارند. فلذا این شهیدان که با حضورشان امید را در دل مردم زنده می‌کنند.

شهیدان که هر از چندگاهی اجساد مطهرشان در مناطق جنگی کشف می شود ، همین استخوان های پاک و مطهرشان برای مردم ما باعث خیر و برکت است و هنوز همین شهیدا هستند که نهضت و انقلاب ما را نگه داشته اند.در دوران پس از انقلاب اسلامی هرموقع رهبری نیاز به یاوری و کمکی یپدا کرده و بحران و یا فتنه ای کشور را تهدید کرده ، شهیدان به موقع به فریادمان رسیده اند.در اخرین مورد هم حضور 175 شهید غواص در کوران مذاکرات هسته ای بود که رهبری از ان تحت عنوان ” لحظه های نیاز ” یاد کردند.

کمی نزدیک تر بیاییم؛ محمود باقری خطیبانی از اعضای پر سر و صدا و یکی از چهره های جنجالی دوره چهارم شورای شهر رشت است که در انتخابات سال 92 در حوزه رشت از میان صدها نامزدی که کاندید شده بودند توانست با کسب نزدیک به 15 هزار رای به عنوان سومین نفر پس از رضا جمشیدی و فرانک پیشگر وارد صحن شورای اسلامی کلانشهر رشت شود.

این عضو شفتی شورای شهر رشت که از همرزمان بسیاری از شهدای فومن بود طبق عادتی دیرینه بصورت منظم هر هفته در گلزار شهدای امامزاده میرزای فومن حاضر شده و از نزدیک با یاران قدیمی اش تجدید دیدار و میثاق می‌کند.

وی بر روی قبر شهیدان علی بهرامی ، بشير و حجت نظری ،خليل حيدری ، سيد حسن و حسين بقايی نژاد ، رضا ادبی ، غلامرضا زمانی ، محمدرضا و عطا هدايت پناه و … که از همرزمان وی در دوران دفاع مقدس بودند حضور میابد و قبر انها را با آب میشوید.

در پایان ذکر این نکته حائر اهمیت است ؛ این مطلبی که مشاهده میکند بدون اطلاع ایشان در سایت درج شده است و تصاویر مربوطه توسط یکی از کاربران برایمان ارسال شده است ؛ لزوم انتشار این مطلب هم صرفا برای ترویج امری خیری است که اقای باقری به درستی آن را انجام داده اند.البته ناگفته نماند که این وفای به عهد مسئولیت وی را در برابر خدا و قرآن و امام شهدا چندین برابر سنگین تر کرده و امیدواریم که سایر مسئولین همواره در تصمیم‌گیری ها و لحظات حساس به یاد شهدا و حقی که این فرشتگان زمینی بر گردن مان دارند ، باشند.