کد خبر: 31134تاریخ انتشار : 13:34:45 - جمعه 21 آگوست 2015

تأیید محتوا گامی مهم در توانمندسازی تولیدات فرهنگی است

فرمانده سپاه ناحیه فومن تأیید محتوا را گامی مهم در توانمندسازی تولیدات فرهنگی در مجموعه سپاه و بسیج دانست. سرهنگ پاسدار علی توشه در کارگاه آموزشی فرماندهان، مدیران عقیدتی و نظارت و فرهنگی حوزه های مقاومت بسیج سپاه فومن که در سالن جلسات این ناحیه برگزار شد بر لزوم اجرای دستورالعمل های نمایندگی ولی فقیه در سپاه در […]

فرمانده سپاه ناحیه فومن تأیید محتوا را گامی مهم در توانمندسازی تولیدات فرهنگی در مجموعه سپاه و بسیج دانست.

سرهنگ پاسدار علی توشه در کارگاه آموزشی فرماندهان، مدیران عقیدتی و نظارت و فرهنگی حوزه های مقاومت بسیج سپاه فومن که در سالن جلسات این ناحیه برگزار شد بر لزوم اجرای دستورالعمل های نمایندگی ولی فقیه در سپاه در خصوص تائید محتوای و نظارت بر امور فرهنگی تاکید کرد.

وی تصریح کرد: این دستورالعمل ها در کیفیت اجرای برنامه ها تاثیرگذار است و از بسیاری از خطاها و اشتباهاتی که در اجرای آن ممکن است مسئولین و دست اندرکاران آن متوجه نشوند پیشگیری می کند .

فرمانده سپاه ناحیه فومن ادامه داد: اگر ما بتوانیم در اجرای برنامه ها نظم را حاکم کنیم و با برنامه ریزی حرکت نماییم، دستورالعمل های نمایندگی در این برنامه ها به نحو احسن اجرا می شود .

در ادامه این کارگاه آموزشی سرگرد پاسدار حسین عزتی مسئول تائید محتوا و نظارت بر امور فرهنگی نمایندگی ولی فقیه در سپاه فومن برنامه های این واحد را تشریح نمود و فرم های مربوطه را به متولیان امر توضیح و ارائه طریق نمود.