کد خبر: 31086تاریخ انتشار : 12:09:16 - پنجشنبه 20 آگوست 2015

فرمانده سپاه قدس گیلان:دلیل موفقیت یک مدیر گوش دادن به پیشنهادات همه است

جشنواره مالک اشتر سپاه قدس گیلان، پیش از ظهر امروز در سالن شهداء سپاه مرکز رشت برگزار شد و در آن از رده های موفق سپاه قدس گیلان تجلیل به عمل آمد. فرمانده سپاه قدس گیلان در این همایش گفت:دلیل اصلی موفقیت گروه های تجلیل شونده نگاه مدیریتی درست می باشد که همه ی ما […]

جشنواره مالک اشتر سپاه قدس گیلان، پیش از ظهر امروز در سالن شهداء سپاه مرکز رشت برگزار شد و در آن از رده های موفق سپاه قدس گیلان تجلیل به عمل آمد.

فرمانده سپاه قدس گیلان در این همایش گفت:دلیل اصلی موفقیت گروه های تجلیل شونده نگاه مدیریتی درست می باشد که همه ی ما باید این نگاه را در خود تقویت و به عرصه ظهور برسانیم.

سردار عبدالله پور با اشاره به اینکه باید در سپاه، پاسداران نسبت به بسیجیان نگاه خادمانه داشته باشند، در غیر اینصورت به خطا رفته ایم تاکید کرد: این نگرش کنونی حاکم بر پایگاههای بسیج که از یک شورای ۱۵نفره فقط یک نفر فعالیت کند صحیح نیست، بلکه باید با تقسیم کار بین تمام اعضای شورا زمان را بهینه تخصیص داد و از توانمندی همه افراد استفاده کرد.

فرمانده سپاه قدس گیلان در ادامه تصریح کرد: دلیل موفقیت یک مدیر گوش دادن به پیشنهادات همه افراد گروه است. در واقع این یک توانایی است که باید در خود ایجاد کنیم.

سردار عبدالله پور در پایان گفت: در مدیریت جهادی باید با توجه به کارهایی که انجام می دهیم بدانیم که چگونه متوجه دشمن می شود و مدیر باید وجودش در کار مدیریت جهادی محسوس باشد.

گفتنی است در پایان این جشنواره از رده های فعال و برتر سپاه تقدیر شد./8دی نیوز