کد خبر: 31062تاریخ انتشار : 11:47:19 - پنجشنبه 20 آگوست 2015

شوک عجیب عضو شورای شهر فومن به شورای شهرستان فومن!

سیدنورالدین نعمتی از تایید تخلف عضو شورای شهر ماسوله از سوی سازمان بازرسی در طی یک نامه خبرداد و گفت: دارایی به عنوان عضو شورای شهر ماسوله در آن شهرک تاریخی که شناسنامه استان گیلان است ، سکونت ندارد. به گزارش بهجت نیوز ؛ سید نورالدین نعمتی عضو شورای شهر فومن با اشاره تخلف عضو […]

سیدنورالدین نعمتی از تایید تخلف عضو شورای شهر ماسوله از سوی سازمان بازرسی در طی یک نامه خبرداد و گفت: دارایی به عنوان عضو شورای شهر ماسوله در آن شهرک تاریخی که شناسنامه استان گیلان است ، سکونت ندارد.

به گزارش بهجت نیوز ؛ سید نورالدین نعمتی عضو شورای شهر فومن با اشاره تخلف عضو شورای شهر ماسوله و سکونت نداشتن آن در حوزه انتخابیه مذکور اظهار کرد:پای سازمان بازرسی نیز به این موضوع باز شده بود.

عضو شورای شهر فومن با بیان اینکه دفعات بسیاری موارد و مراتب را به نهاد های نظارتی انتقال داده بودیم افزود:با وجود گذشت دوسال از عمر شورای شهر هنوز به این موضوع رسیدگی نشده است.

وی از تایید تخلف عضو شورای شهر ماسوله از سوی سازمان بازرسی در طی یک نامه خبرداد و خاطرنشان کرد: دارایی به عنوان عضو شورای شهر ماسوله در آن شهرک تاریخی که شناسنامه استان گیلان است ، سکونت ندارد.

نعمتی دلیل استعفا خود را اعتراض به عدم رسیدگی به تخلف این عضو شورای شهر ماسوله بیان کرد و یادآورشد:نامه ای به شماره ۷۵۲۳۸ مورخ ۲۴تیرماه ۹۳ ریاست محترم سازمان بازرسی استان گیلان که عدم سکونت نماینده محترم شورای اسلامی شهر ماسوله در حوزه انتخابیه اش راتایید کرده بود، هنوز اجرایی نشده است.

عضو شورای شهر فومن موضوع مذکور را خلاف تبصره ۲ ماده ۲۶ قانون تشکیلات وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران مصوب سال ۱۳۷۵ دانست و متذکر شد: جهت اعتراض به عدم رسیدگی به تخلف مذکور،استعفایم از عضویت در شورای اسلامی شهرستان فومن را تقدیم ریاست محترم شورا نموده ام.

  1. بعنوان شهروندی که درانتخابات شورای شهربه همراه هزاران نفرباکمال افتخاروبی منت به حاج نورالدین رای دادیم ازایشان درخواست داریم که: ای سیدبزرگوار! سنگرخدمت درشورای شهررابرای افرادی که زورخریدآرای نیازمندان کم اطلاع ومعتادین حومه وبه همت رانندگان مینی بوسهای گاراژماسوله و…به شوراراه یافته وبرای برگشت هزینه های انتخاباتی کیسه دوخته اند،خالی نکنیدکه امروزچشم امیدمردم نجیب فومن به تجربه واقتدار جنابعالی، زبان گویاوبی ریای سیدنرگسی وشجاعت وپایمردی حاج خانم نظریست. بمانیدوباحمایت ازشهردارکوشای شهرمان،گردوغبارفقرونازیبایی ویادگارخیانت بعضی ازاسلاف غیرامانتدار شورا راازچهره زیبای فومن عزیزبزدایید…دست حق به همراهت سردار

  2. نام شما گفت:

    باسلام
    اینجانب به عنوان یک شهروند فومنی که به شما البته بی منت رای دادم یک سوال دارم؟آیا شما در جریان مشکلات آن شورای به ظاهر متخلف ماسوله هستید؟آیا میدانید که ایشان علاوه بر شورای نشهر ماسوله در سمت دیگری برای خود شوراها در سطح کشورنیز فعالیت میکند آیا ساکن بودن دلیلی برای فعال بودن ومفید بودن می شود شما خودتان در گذشته در سنگرهای جنگ وجهاد برای این کشور ومملکت بودید ودر آینده نیز به امثال شما بیشتر نیازمندیم پس مردم شهر فومن به شما یشتر نیازمندند تا ماسوله.وماسوله باآن جمعیت اندک فکر نکنم آنچنان مشکل عدیده ای داشته باشد که ساکن نبودن یک شورای شهر یک فقدان محسوب شود.پس از شما درخواست دارم با دید واقع بینانه تر به این مسئله بنگرید.شهر ما با مشکلات بزرگتر وعدیده ای روبرو هست وحاشیه ای کردن این مسائل نه تنها از مشکلات ما کم نمیکند بلکه مسائل را روبه حواشی ها وتفرقه افکنی ها نیز میبرد.

  3. کاندید نشدن ایشان برای ریاست شورای شهر فومن یک خیانت در حق مردم است