کد خبر: 31025تاریخ انتشار : 11:40:00 - جمعه 21 آگوست 2015

گروه ویژه حزب الله لبنان که در مواقع لزوم در حرم امام‌رضا حضور پیدا میکنند!

حجت الاسلام موسوی مطلق با بیان اینکه در سیره و سخن شهدا باید نظاره گر بود و درس آموخت،اظهار کرد: شهدا و ایثار گران روح اطاعات پذیری داشتند به گزارش بهجت نیوز ؛ حجت الاسلام والمسلمین سید عباس موسوی مطلق در مراسم اولین سالگرد تدفین شهدا گمنام این شهر با بیان اینکه در سیره و […]

حجت الاسلام موسوی مطلق با بیان اینکه در سیره و سخن شهدا باید نظاره گر بود و درس آموخت،اظهار کرد: شهدا و ایثار گران روح اطاعات پذیری داشتند

به گزارش بهجت نیوز ؛ حجت الاسلام والمسلمین سید عباس موسوی مطلق در مراسم اولین سالگرد تدفین شهدا گمنام این شهر با بیان اینکه در سیره و سخن شهدا باید نظاره گر بود و درس آموخت،اظهار کرد: شهدا و ایثار گران روح اطاعات پذیری داشتند.
استاد حوزه اطاعات پذیری را رمز بقا شیعه دانست و گفت: شیعه همیشه در برابر امام زمان و نایب امام زمانش، اطاعت پذیر بوده است.
وی راه طرقی نظام اسلامی را ، پیروی از رهبری بیان کرد و افزود: ملت ما موفقیت خود را ، مدیون اطاعت از رهبری هستند.
موسوی مطلق شهدا را اهل عبادت خالصانه بیان کرد و یادآورشد : شهدا در عبادت هایشان ، گوی سبقت را از همگان ربودند.
عباس موسوی مطلق با تصریح براینکه شهدا راه صد ساله را یک شبه پیمودند ،گفت: شهدا نسبت به نماز و فرایض دینی، بسیار اهتمام داشتند.
استاد حوزه با بیان اینکه شهدا امام حسین را الگو خود میدانستید متذکرشد: به پا داشتن نماز و دین، مهم ترین اهداف شهدا بود.
وی با تصریح براینکه مردمی که بابرکت شهدا در امنیت هستند باید نماز را به پا دارند، تاکید کرد: بالاترین آمار شهدا در جامعه، برای قشر روحانیت است.

این استاد حوزه علمیه با بیان اینکه در زیر سایه کرامت امام رضا(ع) قرار داریم اما قدردان واقعی این امام نیستیم ، گفت : مطلع هستم که گروهی از نیروهای تحت امر سید حسن نصرالله در مواقع لزوم و عملیات ها وارد ایران و حرم امام رضا(ع) شده و به صورت همزمان برای نیروهای حزب الله دعا میخوانند.
موسوی مطلق تشیع و امام خمینی(ره) را معلم و الگو شهدا بیان کرد و گفت: مزار شهدا از انسان دلربایی میکند.
وی خواستار توصلات بیشتر مسلمانان به خداوند و معصومین شد و خاطرنشان کرد: هیئت ها و تجمعات دینی و مذهبی و انقلابی برای دشمنان اسلام خوف و یاس آفرین است.

*مراسم اولین سالگرد تدفین شهدا گمنام ماسوله با همکاری هیئت رزمندگان اسلام شهرستان فومن و ستاد بزرگداشت شهدا گمنام ماسوله برگزار شد.