کد خبر: 31022تاریخ انتشار : 11:24:10 - جمعه 21 آگوست 2015

اینترنت وای فای همگانی در ماسوله و قلعه‌رودخان راه‌اندازی شد

رییس اداره مخابرات فومن از راه اندازی سیستم اینترنت پرسرعت آشنای اول در شهرک تاریخی ماسوله و قلعه رودخان خبرداد. کاظم غلام نیا فومنی در گفتگو با بهجت نیوز ؛ از راه اندازی سیستم اینترنت پرسرعت آشنای اول در شهرک تاریخی ماسوله و قلعه رودخان خبرداد و اظهار کرد: شهرک تاریخی ماسوله و منطقه قلعه […]

رییس اداره مخابرات فومن از راه اندازی سیستم اینترنت پرسرعت آشنای اول در شهرک تاریخی ماسوله و قلعه رودخان خبرداد.

کاظم غلام نیا فومنی در گفتگو با بهجت نیوز ؛ از راه اندازی سیستم اینترنت پرسرعت آشنای اول در شهرک تاریخی ماسوله و قلعه رودخان خبرداد و اظهار کرد: شهرک تاریخی ماسوله و منطقه قلعه رودخان با نصب این سیستم ، از اینترنت پرسرعت برخوردار شده است.

رییس اداره مخابرات فومن با بین اینکه دستگاه ها نصب شده اند و آنتن دهی به صورت مطلوبی فراهم شده است افزود: اینترنت پرسرعت شهرک تاریخی ماسوله وقلعه وردخان در هفته دولت افتتاح میشوند.

وی با تصریح براینکه موافقت تبدیل اینترنت ۲G فومن اینترنت نسل سوم(۳G) صادر شده است متذکر شد: اولین دستگاه های اینترنت نسل سومی که وارد استان بشود، در شش نقطه تعیین شده شهر فومن نصب خواهد شد.

غلام نیا فومن با اشاره به اینکه سیستم اینترنت ماسوله و قلعه رودخان بصورت وای فای به مردم ارائه میشود ، گفت: با خرید بسته های اینترنتی آشنای اول که پس از افتتاح اعلام خواهد شد،اینترنت پرسرعت ماسوله و قلعه رودخان قابل استفاده خواهد بود./عرفان منصوریان