کد خبر: 31011تاریخ انتشار : 11:54:07 - چهار شنبه 19 آگوست 2015

تو دهنی خانم ابتکار به تذاکرات وزیر ارشاد دولت تدبیر و امید!

در حالی که رهبری روز گذشته از راه های نفوذ دشمن به کشور خبر داده و نسبت به این موضوع به مسئولین هشدار داده اند، معصومه ابتکار خلاف قانون کشور به مصاحبه با بی بی سی پرداخته است. به گزارش بهجت نیوز به نقل از دانا ؛ در حالی که کمتر از یک ماه از […]

در حالی که رهبری روز گذشته از راه های نفوذ دشمن به کشور خبر داده و نسبت به این موضوع به مسئولین هشدار داده اند، معصومه ابتکار خلاف قانون کشور به مصاحبه با بی بی سی پرداخته است.

به گزارش بهجت نیوز به نقل از دانا ؛ در حالی که کمتر از یک ماه از فعالیت مجدد سایت بی بی سی در ایران می‌گذرد این سایت فعالیت های خلاف قانون خود را آغاز کرده است.

فعالیت مجدد بی بی سی به فته وزیر ارشاد تنها برای یک هفته بوده و همانطور که سایر رسانه های خارجی درخواست مجوز تهیه خبر در ایران را داشته اند این رسانه نیز به گفته جنتی مانند سایر رسانه های بیگانه تنها در چارچوب مشخص از سوی وزارت ارشاد قادر به تهیه خبر است.

جنتی با اشاره به ممنوعیت مصاحبه مسئولان با بی بی سی فارسی گفت: فعالیت چند روزه بی بی سی انگلیسی در ایران برای گزارش مانعی ندارد چون شبکه جهانی است و با مجوز به تهیه گزارش می پردازد.

اما بی بی سی که سوابق خبری آن در ایران کاملاً مشخص است در این مدت کوتاه فعالیت خود که با مجوز وزارت ارشاد داشته است خلاف قانون کشور به مصاحبه با معصومه ابتکار، رئیس سازمان محیط زیست پرداخته است.

در این میان معصومه ابتکار بدون در نظر گرفتن این محدودیت، در مصاحبه با خبرنگار این سایت که مدعی شده است: توافق اتمی “اهرمی”در اختیار اصلاح طلبان در مقابل سایر گروه های سیاسی قرار می دهد.

این در حالی است که مردم تعداد زیادی از استان های کشور بیش از یک سال است که از مشکل ریزگردها رنج برده و ابتکار هنوز کاری برای حل این مشکل انجام نداده است.

در حالی که بی بی سی در دوران فتنه 88 با تلاش گسترده به دنبال نفوذ در ایران و براندازی بود، از ادامه فعالیت در ایران منع شده بود.

اما در حال حاضر این رسانه با چراغ قرمز و مجوز وزیر ارشاد، به ایران آمده و با زی پا گذاشتن قانون، فعالیت های خود در خصوص نفوذ در ایران را شروع کرده اند.

نکته جالب توجه مصاحبه یکی دیگر از مسئولان دولت با این شبکه است؛ به طوری که مقام مسئول دولتی یعنی خانم ابتکار نه تنها با این اقدام مخالفتی نکرده، بلکه پای درد و دل خبرنگار سایت جاسوسی از ایران نیز نشسته و با سخنان تفرقه انگیز خود به این شبکه خوراک خبری می دهد.

این در حالی است که روز گذشته مقام معظم رهبری در خصوص راه های نفوذ استکبار به کشور هشدار دادند و از مسئولین خواستند تا جلوی راه نفوذ سیاسی، فرهنگی، اقتصادی و … دشمن به کشور را بگیرند.

  1. محمد گفت:

    سلام. این خانم هنوز هم رفتار اپوزيسيون را برای نظام ایفاء میکند و هرزگاهی براى ساختار شکنی حرکتی انجام میدهند تا کدخدا را همچنان به نفوذ در ایران امیدوار نگه دارند. یعنی همان تدبیر و امید! !!