کد خبر: 31006تاریخ انتشار : 0:42:56 - چهار شنبه 19 آگوست 2015

اردوهای طرح هجرت دانش‌ آموزی در شهرستان فومن در حال برگزاری است

مسئول بسیج سازندگی سپاه فومن غنی‌سازی اوقات فراغت دانش‌آموزان و مشارکت در کار گروهی و مهارت‌آموزی را از اهداف این اردوها دانست. ناصر جوانمرد، مسئول بسیج سازندگی سپاه فومن در گفت‌وگو با بهجت نیوز، با اشاره به برگزاری اردوهای طرح هجرت دانش‌ آموزی اظهار کرد: اردوهای طرح هجرت دانش‌ آموزی با حضور 60 دانش  آموز در سه واحد […]

مسئول بسیج سازندگی سپاه فومن غنی‌سازی اوقات فراغت دانش‌آموزان و مشارکت در کار گروهی و مهارت‌آموزی را از اهداف این اردوها دانست.

ناصر جوانمرد، مسئول بسیج سازندگی سپاه فومن در گفت‌وگو با بهجت نیوز، با اشاره به برگزاری اردوهای طرح هجرت دانش‌ آموزی اظهار کرد: اردوهای طرح هجرت دانش‌ آموزی با حضور 60 دانش  آموز در سه واحد آموزشی در شهرستان فومن در حال برگزاری است.

وی با بیان اینکه این اردوها به مدت 10 روز در حال برگزاری است، تصریح کرد: رنگ‌آمیزی، مرمت و زیباسازی یکی از مهم‌ترین اقدامات دانش آموزان در این اردوها است تا این مدارس آماده پذیرایی دانش‌آموزان در مهرماه 94 باشند و با روحیه و نشاط مضاعف سال تحصیلی خود را شروع کنند.

مسئول بسیج سازندگی سپاه فومن غنی‌سازی اوقات فراغت دانش‌آموزان و مشارکت در کار گروهی و مهارت‌آموزی را از اهداف این اردوها دانست و گفت: این اردوها در کاهش هزینه‌های دولت نقش بسزایی دارد.