کد خبر: 30984تاریخ انتشار : 3:42:14 - چهار شنبه 19 آگوست 2015

حجت‌الاسلام اشجر مدیر نمونه سال ۹۴ شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور شد

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان، به‌عنوان مدیر نمونه سال ۹۴ شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شناخته شد. به گزارش بهجت نیوز به نقل از ایکنا ؛ حجت‌الاسلام والمسلمین مجتبی اشجری، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان به‌عنوان مدیر نمونه سال 1394 شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی برگزیده و از سوی آیت‌الله جنتی، نماینده ولی فقیه […]

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان، به‌عنوان مدیر نمونه سال ۹۴ شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شناخته شد.

به گزارش بهجت نیوز به نقل از ایکنا ؛ حجت‌الاسلام والمسلمین مجتبی اشجری، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان به‌عنوان مدیر نمونه سال 1394 شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی برگزیده و از سوی آیت‌الله جنتی، نماینده ولی فقیه و رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی تقدیر شد.

همچنین، در این مراسم محمدحسین منسومی، از کارکنان شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان نیز به عنوان کارمند نمونه کشور انتخاب و تقدیر شد.

به گزارش ایکنا، آیت‌الله احمد جنتی، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در همایش تجلیل از رؤسای نمونه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی که به مناسبت سی‌ و پنجمین سالگرد تأسیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در سالن اجتماعات دفتر مرکزی این شورا در تهران برگزار شد، اظهار کرد: تنها مسئله شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، مسئله بزرگداشت مراسم و مناسبت‌ها نیست، بلکه مسئله اسلام، انقلاب، نظام و ولایت ‌فقیه است که بایستی با قدرت و قوت پیگیری شود.

وی ادامه داد: شما کارکنان شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در هر صورت و به طور جد باید در صحنه حضور آگاهانه، فعال و اثرگذار داشته باشید و در این راه با بصیرت‌افزایی، مردم و جامعه را به وظیفه خود آشنا کنید تا مردم، خادم را از خائن تشخیص دهند.

آیت‌الله جنتی با تجلیل از مدیران و کارکنان موفق و نمونه کشوری این شورا، بیان کرد: شناسایی، جذب، آموزش و تربیت نیروی انسانی متعهد و متخصص از ضروریات اصلی امروز کشور ماست، باید مسئولان و مدیران ارشد کشور با شناسایی و جذب و به‌کارگیری نیروی انسانی متعهد و توانمند به بازسازی و پیشرفت کشور و نظام کمک کنند.