کد خبر: 30725تاریخ انتشار : 4:32:07 - شنبه 15 آگوست 2015

اولین سالگرد تدفین شهدای گمنام ماسوله برگزار میگردد

زادبر گفت : شهدا منتخبان خداوند هستند و خداوند پدران و مادران را نگه داشته است تا از آن‌ها الگو بگیریم. میثم زادبر ، مسئول هیات رزمندگان اسلام شهرستان فومن در گفتگو با بهجت نیوز تاکید کرد : اگر بخواهیم شایستگان را به جهان معرفی کنیم همین مادران شهدای گمنام و مفقودالاثر هستند که همواره […]

زادبر گفت : شهدا منتخبان خداوند هستند و خداوند پدران و مادران را نگه داشته است تا از آن‌ها الگو بگیریم.

میثم زادبر ، مسئول هیات رزمندگان اسلام شهرستان فومن در گفتگو با بهجت نیوز تاکید کرد : اگر بخواهیم شایستگان را به جهان معرفی کنیم همین مادران شهدای گمنام و مفقودالاثر هستند که همواره چشم به در منتظر خبری از فرزندانشان مانده‌اند. البته آن‌ها آنقدر مقاومت دارند که صبر در برابر آن‌ها زانو زده است.

وی یادآور شد: امروز باید بدانیم بر سر سفره شهدا نشسته‌ایم و بنابراین باید قدردان باشیم، چون اگر جانفشانی شهدا نبود وضعیت امروز ما بهتر از کشورهایی مانند افغانستان و عراق نبود.

وی گفت: مراقب باشیم که دشمنان قصد دارند جوانان را از دین جدا کنند، چون تنها راه دستیابی به اهداف‌شان را همین می‌دانند. دین اگر نباشد غیرت هم در کار نخواهد بود؛ بنابراین باید برای رسیدن به اهداف انقلاب غیرت دینی جوانان را حفظ کنیم.

زادبر در پایان با بیان اینکه اولین سالگرد تدفین شهدای گمنام شهرک ماسوله پنجشنبه 29 مردادماه در مزار شهدای گمنام ماسوله برگزار می‌گردد ، گفت : این مراسم با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین موسوی مطلق و مداحی حاج مسعود عارفی برگزار خواهد شد.