کد خبر: 30709تاریخ انتشار : 4:45:02 - جمعه 14 آگوست 2015

طرح پاک سازی محیط زیست توسط زندانیان زندان فومن اجرا شد

صبح امروز طرح پاک سازی محیط زیست در مسیر جاده فومن به شهر تاریخی ماسوله توسط زندانیان زندان فومن اجرا شد. به گزارش بهجت نیوز ؛ صباح رئیس این زندان ضمن اعلام این مطلب هدف از برگزاری این برنامه ها را فرهنگسازی در جهت صیانت وحفظ منابع ملی عنوان کرد و گفت : استان گیلان […]

صبح امروز طرح پاک سازی محیط زیست در مسیر جاده فومن به شهر تاریخی ماسوله توسط زندانیان زندان فومن اجرا شد.

به گزارش بهجت نیوز ؛ صباح رئیس این زندان ضمن اعلام این مطلب هدف از برگزاری این برنامه ها را فرهنگسازی در جهت صیانت وحفظ منابع ملی عنوان کرد و گفت : استان گیلان دارای منابع بیشمار ملی می باشد که نگهداری از محیط زیست به عنوان برجسته ترین این منابع وظیفه هرانسانی است از این رو زندان وزندانیان فومن در اقدامی داوطلبانه وبه عنوان یک شهروند بومی به پاک سازی محیط زیست اطراف شهر تاریخی ماسوله پرداختند.

رئیس زندان همچنین با اشاره به مشارکت زندانیان دراین برنامه گفت : این افراد شهروندان این شهر بوده ومسئولین ومردم حامیان آنها می باشند بنابراین توجه مسئولین به آنها در کنار برنامه های اصلاحی و تربیتی زندان گامی اساسی در برگشت مجدد آنها به چرخه اجتماعی واقتصادی جامعه خواهد بود.

وی در خاتمه اظهار امیدواری کرد که آثار و نتایج اقدامات صورت گرفته در فرهنگسازی جهت صیانت از محیط زیست در سطح جامعه بسیار مفید وموثر خواهد بود.