کد خبر: 30704تاریخ انتشار : 4:06:37 - جمعه 14 آگوست 2015

250 مقاله به دبیرخانه همایش ملی عمران و معماری ارسال شد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی فومن و شفت از ارسال 250 مقاله به دبیرخانه همایش ملی عمران و معماری این شهرستان خبر داد. به گزارش بهجت نیوز به نقل از فارس ؛ مجتبی ملکی‌چوبری بعد از ظهر امروز در همایش ملی عمران و معماری با رویکرد توسعه پایدار این شهرستان اظهار کرد: سومین کنفرانس ملی برای […]

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی فومن و شفت از ارسال 250 مقاله به دبیرخانه همایش ملی عمران و معماری این شهرستان خبر داد.

به گزارش بهجت نیوز به نقل از فارس ؛ مجتبی ملکی‌چوبری بعد از ظهر امروز در همایش ملی عمران و معماری با رویکرد توسعه پایدار این شهرستان اظهار کرد: سومین کنفرانس ملی برای نخستین‌بار در شفت برگزار می‌شود.

وی دانشگاه آزاد را از ثمرات انقلاب اسلامی دانست و افزود: این دانشگاه با کمک یک‌میلیون تومانی امام(ره) ایجاد شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی فومن و شفت با بیان اینکه ایده تشکیل همایش مذکور در گروه عمران و معماری این دانشگاه مطرح شد، گفت: 250 مقاله به دبیرخانه همایش رسیده که 130 مقاله مورد تایید کارشناسان قرار گرفته است.

ملکی‌چوبری با اشاره به اینکه بحث توسعه پایدار همواره در مجامع ملی مطرح بوده است، افزود: عملی نشدن طرح‌ها موجب رنجش خاطر است.

وی با اشاره به اهمیت نهادینه شدن توسعه پایدار، خاطرنشان کرد: هر گاه توسعه پایدار در جامعه نهادینه شود از بسیاری ناهنجاری‌های اجتماعی جلوگیری می‌شود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: امیدواریم با برگزاری این همایش‌ها بتوانیم در توسعه پایدار نقش‌آفرینی و کمک کنیم.