کد خبر: 30657تاریخ انتشار : 15:28:02 - چهار شنبه 12 آگوست 2015

جلسه هماهنگی برپایی همایش ملی عمران و معماری با رویکردی بر توسعه پایدار برگزار شد

فرماندار شفت: نگاه علمی و پژوهشی دانشگاه آزاد در برپایی همایش های ملی،اثربخش است فرماندار شفت با تقدیر از برگزاری اولین همایش ملی عمران و معماری در این شهرستان از سوی دانشگاه آزاد اسلامی، گفت: نگاه علمی و پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی در برپایی همایش های ملی و کاربردی در سراسر میهن اسلامی،اثر بخش بوده […]

فرماندار شفت: نگاه علمی و پژوهشی دانشگاه آزاد در برپایی همایش های ملی،اثربخش است

فرماندار شفت با تقدیر از برگزاری اولین همایش ملی عمران و معماری در این شهرستان از سوی دانشگاه آزاد اسلامی، گفت: نگاه علمی و پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی در برپایی همایش های ملی و کاربردی در سراسر میهن اسلامی،اثر بخش بوده است.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت، یونس محمودی در جلسه هماهنگی برپایی همایش ملی عمران و معماری با رویکردی بر توسعه پایدار افزود: توسعه همه جانبه با مشارکت و همدلی علمی و عملی دانشگاهیان و آحاد جامعه محقق می شود و نقش جامعه دانشگاهی در این زمینه بسیار موثر است.

وی اضافه کرد: حضور استادان و پژوهشگران برجسته از سراسر ایران اسلامی در شهرستان شفت به واسطه برگزاری اولین همایش ملی در این شهرستان از سوی دانشگاه آزاد اسلامی را به فال نیک گرفته و باید از این فرصت برای رونق علمی و پژوهشی بهره مند شد.

وی از اهتمام ویژه مدیران دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت در زمینه پیگیری برپایی چنین همایشی در سطح ملی قدردانی کرد و از دستگاههای اجرایی عضو ستاد اجرائی خواست در هرچه باشکوه تر برگزاری این همایش ملی با تمام توان خود وارد عمل شوند.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت نیز در این جلسه با اشاره به برگزاری اولین همایش ملی عمران و معماری با رویکردی بر توسعه پایدار از سوی این واحد دانشگاهی ،گفت: در این همایش ملی که روز پنج شنبه 22 مردادماه سالجاری از ساعت 9 صبح در تالار فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شفت برپا می شود، بیش از 150 تن از استادان و پژوهشگران سراسر کشور حضور دارند.

‘مجتبی ملکی چوبری’ بیان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت در راستای توجه ویژه به جایگاه حفظ محیط زیست، مدیریت سازه ها، ابنیه، راه و شهرسازی وسایر امور مربوط به ارتقای دانش و خلق اندیشه ها و راهکارهای نو با حفظ سنت و ترکیب آن با مدرینه این دانش، اقدام به برگزاری این همایش در سطح ملی با حضور علاقمندان و متخصصان کرده است.
وی با قدردانی از جدیت نماینده عالی دولت و مسوولان منطقه ، برای باشکوه تر برگزاری این همایش ملی در شفت،بیان کرد: در این همایش بیش از 200 مقاله ارائه شد که 130 مقاله پس از بررسی توسط کمیته داوران پذیرفته شده است.

به گفته ملکی چوبری،علاقمندان جهت کسب اطلاع بیشتر درباره این همایش ملی می تواند به وب سایت conf.fshiau.ac.ir مراجعه کنند.