کد خبر: 30545تاریخ انتشار : 16:43:43 - سه شنبه 11 آگوست 2015

همایش ملی عمران و معماری با رویکرد توسعه پایدار برگزار می شود

ملکی چوبری گفت : همایش ملی عمران و معماری با رویکرد توسعه پایدار در شفت برگزار می شود. به گزارش بهجت نیوز ؛ رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت از برگزاری اولین همایش ملی عمران و معماری با رویکردی بر توسعه پایدار از سوی این واحد دانشگاهی خبر داد. به گزارش روابط عمومی […]

ملکی چوبری گفت : همایش ملی عمران و معماری با رویکرد توسعه پایدار در شفت برگزار می شود.

به گزارش بهجت نیوز ؛ رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت از برگزاری اولین همایش ملی عمران و معماری با رویکردی بر توسعه پایدار از سوی این واحد دانشگاهی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی واحد فومن و شفت، ‘مجتبی ملکی چوبری’ روز شنبه بیان کرد: با توجه به منویات مقام معظم رهبری در راستای اقتصاد دانش بنیان و تاکید ریاست دانشگاه آزاد اسلامی کشور در اجرای سیاست های کلان و بلندمدت در مسیر درآمدزایی از طریق شرکت های دانش بنیان و کسب درآمدهای غیر شهریه ای و نیز ارتباط بیش از پیش در دوره پژوهش دانشگاه آزاد اسلامی با صنعت، این همایش ملی پنج شنبه 22 مردادماه سالجاری از ساعت 9 صبح برگزار می شود.

وی اضافه کرد: در این همایش ملی که در تالار فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شفت برپا می شود، بیش از 15 تن از استادان و پژوهشگران سراسر کشور حضور دارند.

وی افزود: دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت در راستای توجه ویژه به جایگاه حفظ محیط زیست، مدیریت سازه ها، ابنیه، راه و شهرسازی وسایر امور مربوط به ارتقای دانش و خلق اندیشه ها و راهکارهای نو با حفظ سنت و ترکیب آن با مدرینه این دانش، اقدام به برگزاری این همایش در سطح ملی با حضور علاقمندان و متخصصان کرده است.

وی بیان داشت: با عنایت به تجربه موفق دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت در برگزاری دومین همایش ملی رویکردی برحسابداری، مدیریت و اقتصاد این واحد دانشگاهی در مردادماه سال گذشته، بر آن شدیم که سومین همایش ملی واحد فومن و شفت را با توجه به وجود رشته های تحصیلی عمران و معماری در این واحد دانشگاهی با دعوت از همه دانشگاهها، مراکز آموزش عالی ، دانشگاهیان و علاقمندان به فضل الهی برگزار کنیم.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن وشفت یادآور شد: دومین همایش ملی این واحد دانشگاهی تحت عنوان رویکردی برحسابداری، مدیریت و اقتصاد در 23 مردادماه سال93 با ارائه 400 مقاله و پذیرش حدود150 مقاله در راستای فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی در سال اقتصاد و فرهنگ و نیز تاکید ریاست دانشگاه آزاد اسلامی کشور در خصوص اخذ منابع درآمدی غیر از شهریه به عنوان یک تجربه موفق و نیز تامین بیش از دو برابر هزینه های همایش از منابع درآمدی خارج از دانشگاه برگزار شد.