کد خبر: 30502تاریخ انتشار : 5:50:30 - دوشنبه 10 آگوست 2015

فرمانده سپاه پاسداران قدس گیلان از صداوسیمای مرکز گیلان بازدید بعمل اورد

سردار عبدالله پور فرمانده سپاه پاسداران قدس گیلان به همراه جمعی از معاونین و مشاورین خود از صداوسیمای مرکز گیلان بازدید نمود. سردار عبدالله پور فرمانده سپاه پاسداران قدس گیلان به همراه جمعی از معاونین و مشاورین خود، صبح امروز از صدا و سیمای مرکز گیلان بازدید نمودند. در این دیدار ابتدا نصرپور مدیر کل […]

سردار عبدالله پور فرمانده سپاه پاسداران قدس گیلان به همراه جمعی از معاونین و مشاورین خود از صداوسیمای مرکز گیلان بازدید نمود.

سردار عبدالله پور فرمانده سپاه پاسداران قدس گیلان به همراه جمعی از معاونین و مشاورین خود، صبح امروز از صدا و سیمای مرکز گیلان بازدید نمودند.

در این دیدار ابتدا نصرپور مدیر کل صدا و سیمای مرکز گیلان ضمن خیر مقدم به سردار عبدالله پور و هیئت همراه ، به همکاری بیشتر بین سپاه و صداو سیما اشاره نمودند و سپس توضیحاتی در مورد برنامه های جدید صداوسیما در راستای احیای ارزش های انقلاب ، دفاع مقدس،حضور در فضای مجازی و شبکه های جدید اجتماعی پرداختند.

1

سپس در بازدید از سالن رادیوی مرکزگیلان ،دو تن از هنرمندان به اجرای نمایشی با موضوع دفاع مقدس پرداختند که در سال گذشته با نام نمایش ارتعاش ، موفق به اخذ رتبه ی یک کشوری شد.

در ادامه سردار عبدالله پور به اتفاق هیئت همراه از استودیوی ورزشی مرکز گیلان ،استودیوی ۱سیما،استودیوی ۲سیما ونودال بازدید نمودند.

همچنین نصرپور در سالن تحریریه خبر و در بین کارمندان بخش تحریریه و در حضور فرمانده سپاه قدس گیلان پرسنل سپاه پاسداران به ایراد سخنانی پرداخت.

وی گفت یکی از مشکلات صدا و سیمای مرکز استان کمبود منابع مالی است که ما را در بسیاری از موارد با مشکل روبرو کرده است.

3

نصر پور در ادامه گفت: متاسفانه مسئولین استان نه تنها هیچ کمکی به صدا و سیما نمی کنند، بلکه یکی از نمایندگان مجلس استان در صحن علنی مجلس جلوی اختصاص بودجه به صداوسیما را میگیرد و در این رابطه در صحن علنی مجلس به سخنرانی میپردازد.

در انتهای این دیدارسردارعبدالله پور و هیئت همراه به اتفاق محسن نصرپور و جمعی از کارمندان سازمان، پایگاه بسیج مرکز صداو سیمای رشت را افتتاح نمودند و سردار عبدالله پور نیز به بیان سخنان کوتاهی پرداختند.

وی با حضور چند دقیقه ای در این پایگاه گفت : مقام معظم رهبری در سفر به خراسان شمالی فرمایش زیبایی دارند که میفرمایند :”کلید مشکلات اصلی کشور استفاده از تفکر و نیروی بسیج است”

سردار عبدالله پور در ادامه گفت: امروز تفکر بسیج در عراق، یمن و سوریه نهادینه شده و ریشه یافته و همین تفکر بسیجی باعث شده تا بتوانند روی پای خود بایستند.

وی تصریح کرد: امروز کمک به حل مشکلات صدا و سیما از وظایف ماست و با توجه به نیروهای مومن و متعهدی که صدا و سیما دارد امیدواریم رابطه بین بسیج و صدا و سیما بیشتر شود.

5

سردار عبدالله پور در ادامه ضمن تشکر از ریاست محترم سازمان صداوسیما مرکز گیلان و شورای پایگاه بسیج این سازمان ،هفته خبرنگار را به اصحاب رسانه و خبرنگاران تبریک گفت.

در پایان این برنامه ،میرعبدالعظیمی فرمانده پایگاه بسیج صداوسیمای مرکز گیلان، از حضور سردارعبدالله پور و معاونین ایشان تشکر نمود و گفت: به نظر بنده ارتباط بیشتر بسیج اقشار با یکدیگر یک ضرورت است که شاید کمتر به آن توجه شده است و انشاا… درآینده به آن بیشتر توجه کنیم.