کد خبر: 30449تاریخ انتشار : 5:19:14 - دوشنبه 10 آگوست 2015

پاسخ روستائیان فومنی به توهین هاشمی رفسنجانی!+تصاویر

در روز های اخیر آقای هاشمی رفسنجانی در یکی از اظهارات خود در راستای تحقیر منتقدان و مخالفان خود گفت: کسانی که تا دیروز در روستاها قدم می زدند اکنون انقلابی شدند. به گزارش بهجت نیوز ؛ با تأمّل در این موضع عجیب آقای هاشمی در گام نخست می توان گفت؛ پاسخ به منتقدین که […]

در روز های اخیر آقای هاشمی رفسنجانی در یکی از اظهارات خود در راستای تحقیر منتقدان و مخالفان خود گفت: کسانی که تا دیروز در روستاها قدم می زدند اکنون انقلابی شدند.

به گزارش بهجت نیوز ؛ با تأمّل در این موضع عجیب آقای هاشمی در گام نخست می توان گفت؛ پاسخ به منتقدین که از سوی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام صورت می گیرد در نوع خود امری عادی و طبیعی است، لیکن نگاه تحقیر آمیز به روستا و روستاییان در کشور زیبندۀ هیچ یک از مسئولان به ویژه شخص آقای هاشمی نیست.

متاسفانه اظهار نظراتی که اخیرا از سوی برخی شده در شان ما نیست و نمی توان به سادگی از کنار آن گذشت چرا که روستاییان افراد بزرگوار دنیا هستند و نباید با جملات و کلمات به آنها بی احترامی کرد.افرادی که امروز به نان و نوایی که رسیده اند از برکت و حضور روستاییان است واگر این اقشار جامعه نبودند، پست و مقامی که امروز در اختیار دارند را نداشتند ، جای تاسف است که چنین افراد از زبانشان چنین جملاتی گویا می شود.

این صحبت های سراسر توهین هاشمی رفسنجانی واکنش برخی مسئولان نظام را به دنبال داشته ، در یکی از این اظهار نظرها اسماعیل کوثری عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در خصوص سخنان هاشمی رفسنجانی دررابطه با روستاییان گفت: متاسفانه روحیه تکبر و استکباری هاشمی رفسنجانی باعث شده سابقه خود را که از روستا برخواسته و به این مقام رسیده، فراموش کند.

در همین رابطه و در پی توهین هاشمی رفسنجانی به روستاییان، کمپین من یک روستایی هستم که همزمان در سرتاسر کشور راه اندازی شده بود در شهرستان فومن برپا شد.

IMG_2375  IMG_2379 IMG_2380 IMG_2385 IMG_2387 IMG_2389 IMG_2390 IMG_2393 IMG_2396 IMG_2397  IMG_2402IMG_2399  IMG_2404 IMG_2407IMG_2403 IMG_2410  IMG_2414IMG_2412

 1. فومنی گفت:

  میتوانستید از چند پلاکارد با طرح و رنگ های مختلف استفاده کنید اما در مجموع حرکت بجایی بود و پاسخی واقعا در خور شان بود

  • مدیر سایت گفت:

   از چه خجالت بکشیم؟
   از توهینی که اقای رفسنجانی کردند؟

   • آیا شما این حرف رااز زبان هاشمی شنیده اید که به روستائیان بی احترامی بکند یافتنه ای درکاراست ؟ یا منظورشان افرادیست که هیچ نقشی درانقلاب نداشته اند اکنون در راس نظام هستندند!؟هاشمی کسی که دشمنان می خواستند او را ازبین ببرند وخودجانبازفداکاراست و امام (ره) فرمودند هاشمی ذخیره انقلاب است .چگونه این قضاوت را درمورد اوانجام می دهید!؟ بهترین راه عذرخواهی ازهاشمی شنیدن این مطالب زبان ازاوست تا اوشمارا ببخشد . چراکه همه اعمالمان مورد محاسبه خداوند بزرگ است .

 2. میثم گفت:

  عکسی که در کنار کمباین گرفته شده جالب استروزها باید بگذرد تا روستاییان را درک کنیم روزی خواهد رسید که قدر زحمات این قشر را خواهیم فهمید

 3. عربپور گفت:

  عجب حرکتی زدید
  قبلا کمپین های اینچنینی رو دیده بودیم

 4. انصافا چه جوری میتونین روز محشر جواب هاشمی رو بدین لابد میگین ما بی تقصیریم ارباب گفت

 5. بنده خدا گفت:

  یک حرکت حساب شده از طرف دلواپسان؟!