کد خبر: 30385تاریخ انتشار : 14:28:20 - شنبه 8 آگوست 2015

متخلفان تغییر کاربری کشاورزی فومن،بیش از پنج میلیارد ریال جریمه شدند

ره پیما گفت : در یکسال گذشته متخلفان تغییر کاربری اراضی کشاورزی در این شهرستان ، به پرداخت پنج میلیارد و 280 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شده اند. به گزارش بهجت نیوز به نقل از ایرنا ؛ جمشید مهر پیما رییس دادگستری فومن افزود : این میزان جریمه نقدی برای 15 متخلف تغییر کاربری اراضی […]

ره پیما گفت : در یکسال گذشته متخلفان تغییر کاربری اراضی کشاورزی در این شهرستان ، به پرداخت پنج میلیارد و 280 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شده اند.

به گزارش بهجت نیوز به نقل از ایرنا ؛ جمشید مهر پیما رییس دادگستری فومن افزود : این میزان جریمه نقدی برای 15 متخلف تغییر کاربری اراضی کشاورزی تعیین شده است.

وی اضافه کرد : محاکم قضایی شهرستان فومن در این مدت به 130 پرونده در خصوص تصرف اراضی ملی رسیدگی کرده اند.
وی با اشاره به اینکه در این مدت 72 هزار متر مربع از اراضی ملی فومن رفع تصرف شده است، اظهار داشت : در این زمینه متجاوزین به پرداخت چهار میلیارد و 800 میلیون ریال در حق دولت جریمه شدند.

رییس دادگستری فومن همچنین بیان کرد : هم اکنون در دادگستری این شهرستان اطاله دادرسی نداریم و پرونده های قضایی ظرف مدت 15 روز به صدور حکم منجر می شوند.

مهرپیما شوراهای حل اختلاف را بازوان قوی دادگستری فومن عنوان کرد و گفت : 50 درصد از پرونده های قضایی که به این شوراها ارجاع می شود، منجر به صلح و سازش است.

  1. سلام و عرض ادب
    هفده مرداد، روز خبرنگار بر تلاشگران عرصه خبر در وبسايت بهجت نيوز مبارك باد.

  2. نام شما گفت:

    این تشکر این قسمت خیلی بی معنی بود

  3. نام شما گفت:

    سلام . در روستای گشت گوراب زمین کشاورزی رو تغییر کاربری دادند و روی ان خونه ساختند ، چند ماهی هست که حکم تخریب خونه اومده و هنوز که هنوزه اجرا نکردند و فکر کنم قرارم نیست که اجرا بشه.