کد خبر: 30331تاریخ انتشار : 13:18:30 - شنبه 8 آگوست 2015

کاراته بازان فومنی 8 طلا در مسابقات کشوری قم کسب کردند

عظیم جمادی با اشاره به تقویم ورزشی فدراسیون کاراته جمهوری اسلامی ایران اظهار کرد: مسابقه کشوری سبک شیتوریو شوکای یونیون در هفته اخیر در سالن شهید حیدریان قم برگزار گردید. به گزارش بهجت نیوز ؛ نماینده سبک شیتوریو شوکای یونیون گیلان با بیان اینکه مسابقات مذکور در دوروز و در رده های سنی نونهالان،نوجوانان،جوانان،امید و […]

عظیم جمادی با اشاره به تقویم ورزشی فدراسیون کاراته جمهوری اسلامی ایران اظهار کرد: مسابقه کشوری سبک شیتوریو شوکای یونیون در هفته اخیر در سالن شهید حیدریان قم برگزار گردید.

به گزارش بهجت نیوز ؛ نماینده سبک شیتوریو شوکای یونیون گیلان با بیان اینکه مسابقات مذکور در دوروز و در رده های سنی نونهالان،نوجوانان،جوانان،امید و بزرگسالان انجام پذیرفت افزود: تیم فومن به نمایندگی از گیلان در این مسابقات شرکت نمود.

وی با یادآوری کسب 8 مدال طلا و 6 نقره و 2 برنز تیم فومن در مسابقات کشوری کاراته سبک شیتوریو شوکای یونیون قم متذکرشد: از مدال های طلایی کسب شده، سه طلا سهم نوجوانان و 5 طلا سهم تیم جوانان فومن می باشد.

جمادی از انتخاب رضا اکبرزاده به عنوان فنی ترین بازیکن در این سری از بازی ها خبرداد و بازیکنان تیم را به شرح ذیل اعلام کرد:اسحاق نیازمند،رضا بخشی،محمدجواد تحویلی،امیررضا غلامی پسند،علی کهن صدق،هومن بقایی پور،احسان قنبرزاده،مصطفی شکرلب فلاح،حسین خشنود،علی حقیقت شناس،معین حبیبی پور،علیرضا جهانگیری،رضا اکبرزاده،محمدرضا هادی پور، مهرداد حقی پور،امیر حسین اطمینان،امیر ارسلان پرکار،سامان فطرتی،اسماعیل فدایی،سیدمحمد حسین جلالی.

عظیم جمادی از قهرمانی تیمی،تیم های نوجوانان و جوانان فومن در این مسابقات خبرداد و گفت: سعید فلاح،محمدخودبین و جواد جباری از فومن بعنوان داور در این مسابقات حضور داشتند.

عظیم جمادی مربی اسبق تیم های ملی جوانان و امید کاراته ایران بوده است.

  1. سلام عرض مي كنم من امير حسين اطمينان هستم و خيلي ممنون از زحمات اين سايت براي پيروي و حمايت تيم كاراته فومن و ممنونم از استاد عظيم جماد كه زحمات زيادي براي هرماني ما كشيده است با تشكر

  2. سلام من سیدمحمدحسین آل شفیعی هستم دست شما درد نکن که برای شهرستان فومن در مسابقات ارمنستان قهرمانی اوردید