کد خبر: 30154تاریخ انتشار : 16:01:12 - سه شنبه 4 آگوست 2015

بهزاد فراهانی:توهین روزنامه آفتاب یزد به بهنوش بختیاری تاسف بار است

بهزاد فراهانی هنرمند پیشکسوت و توانمند سینما، تلویزیون و تئاتر کشور در خصوص اقدام اخیر نشریه آفتاب یزد که بهنوش بختیاری را دلقک خواده بود ابراز نظر کرد. بهزاد فراهانی بازیگر سینما و تلویزیون در گفت‌وگو با راه دانا در خصوص توهین روزنامه آفتاب یزد به بهنوش بختیاری به بهانه نقد توافق هسته‌ای گفت: هر […]

بهزاد فراهانی هنرمند پیشکسوت و توانمند سینما، تلویزیون و تئاتر کشور در خصوص اقدام اخیر نشریه آفتاب یزد که بهنوش بختیاری را دلقک خواده بود ابراز نظر کرد.

بهزاد فراهانی بازیگر سینما و تلویزیون در گفت‌وگو با راه دانا در خصوص توهین روزنامه آفتاب یزد به بهنوش بختیاری به بهانه نقد توافق هسته‌ای گفت: هر چند من بارها و بارها گفته ام همان گونه که دولتی ها حق دخالت بی مورد در امور هنری را ندارند؛ هنرمندان هم نباید به خود اجازه دهند در خصوص مسائل دولتی ابراز نظرهای این چنینی داشته باشند اما فارغ از این موضوع حالا بهنوش بختیاری نظر خود را گفته است؛ آن طور هم که من شنیده ام در مورد رشته دانشگاهی مورد علاقه خود صحبت کرده و بعد مثال زده که می خواهم این رشته را بخوانم تا در مورد مسائل سیاسی ذوق زده نشوم.

وی افزود: تا این جای کار به کسی توهین نکرده است اما این که نشریه فوق مستقیم به شخص وی، واژه دلقک را نسبت دهد؛ بسیار تاسف بار است.

فراهانی گفت: مطبوعاتی ها باید نظرات شخصی دیگران را تاب بیاورند و این چنین پا از گلیم خود فراتر نگذاشته و مسبب بی احترامی به افراد نشوند. به هر شکل اتفاقی است که روی داده؛ این طرز تفکر و رویه نشریه فوق که نظر مخالفش را برنتابیده و توهین کرده؛ یک طرز فکر جهان سومی بیش نبوده است.