کد خبر: 29936تاریخ انتشار : 1:17:44 - یکشنبه 2 آگوست 2015

کتاب خاطرات سردار شهید مجید مرآت رونمایی شد

کتاب خاطرات سردار شهید مجید مرآت فرمانده گردان جندا‌لله سپاه مریوان با عنوان «خسته نباشی پا» در فومن رونمایی شد. به گزارش بهجت نیوز ؛ مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس گیلان امشب در آیین رونمایی از کتاب خاطرات سردار شهید «مجید مرآت» فرمانده گردان جندا‌لله سپاه مریوان با اشاره به […]

کتاب خاطرات سردار شهید مجید مرآت فرمانده گردان جندا‌لله سپاه مریوان با عنوان «خسته نباشی پا» در فومن رونمایی شد.

به گزارش بهجت نیوز ؛ مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس گیلان امشب در آیین رونمایی از کتاب خاطرات سردار شهید «مجید مرآت» فرمانده گردان جندا‌لله سپاه مریوان با اشاره به اینکه مجاهدت راه رسیدن به قرب خداست، اظهار کرد: خداوند هر روز شهید مرآت را به خود نزدیک می‌کرد.

رسول جلایی افزود: شهید مجید مرآت دارای شخصیت استوار و پایداری بود و فرازهایی از خاطرات و زندگینامه آن شهید بر این پایداری صحه گذاشته است.

این مسئول با بیان اینکه قدرت هدایت یکی از ویژگی‌های مثبت رهبران و مدیران است، تصریح کرد: شهید مرآت توانایی رهبری افراد گروه به طرف اهداف الهی و مقدس را داشت.

وی رازهای موفقیت رهبران را سادگی و نزدیکی با اطرافیان دانست و یادآور شد: رهبران بهترین‌ها را برای دیگران می‌خواهند.

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گیلان ادامه داد: مدیران و رهبران باید در قبال وظایف خود دارای حس و وجدان مسئولیت‌پذیری باشند.

وی شهید مجید مرآت را جامعی از گفتارها و رفتارهای بی‌نظیر دانست و گفت: «سمیه اقدامی» مصاحبه خاطرات کتاب زندگینامه شهید مرآت با عنوان «خسته‌نباشی پا» را انجام داده که تدوین کتاب به‌عهده مصطفی مصیب‌زاده است.

جلایی با بیان اینکه کتاب شهید مرآت در 235 صفحه گردآوری شده است، افزود: این کتاب در تیراژ 2 هزار نسخه‌ای به چاپ رسیده است.

مادر شهید: شهادت مجید باورکردنی نبود

مادر شهید مرآت نیز در ادامه مراسم مذکور با قدردانی از گردآورندگان کتاب شهید مرآت گفت: از خداوند برای دست‌اندرکاران کتاب طول عمر را خواستارم.

خانم بشارتی با بیان اینکه شهادت مجید مرآت برای من قابل باور نبود، تصریح کرد: کتاب شهید مرآت تحفه‌ای برای جوانان آینده است.

مادر شهید مرآت نسل آینده را نیازمند بهره‌مندی راه شهدا دانست و تصریح کرد: سردار جلایی و همکارانش برای گردآوری این کتاب چندین سال زحمت کشیده‌اند.

در پایان مراسم مذکور کتاب خاطرات سردار شهید مرآت فرمانده گردان جندا‌لله سپاه مریوان با نام «خسته‌نباشی پا» با حضور خانواده شهید رونمایی و تعدادی از جلدهای این کتاب در بین حاضران مراسم توزیع شد.