کد خبر: 29830تاریخ انتشار : 3:31:59 - پنجشنبه 30 جولای 2015

شاهین علیزاده:عدم کارایی برخی مدیران شهری مشکلاتی را ایجاد می‌کند

نائب رئیس شورای شهر فومن با بیان اینکه سد معبر بزرگ‌ترین معضل این شهر است گفت: این پدیده گاهی دقیق مورد توجه قرار می‌گیرد و گاهی با وجود مشکلات رها می‌شود. به گزارش بهجت نیوز به نقل از تسنیم ؛ شاهین علیزاده عصر امروز در جلسه شورای این شهر گفت: مهم‌ترین چیزی که امروز سبب […]

نائب رئیس شورای شهر فومن با بیان اینکه سد معبر بزرگ‌ترین معضل این شهر است گفت: این پدیده گاهی دقیق مورد توجه قرار می‌گیرد و گاهی با وجود مشکلات رها می‌شود.

به گزارش بهجت نیوز به نقل از تسنیم ؛ شاهین علیزاده عصر امروز در جلسه شورای این شهر گفت: مهم‌ترین چیزی که امروز سبب سرو صداهای زیاد شهروندان است سد معبر توسط مغازه‌داران و کاسبان در مسیر پیاده روهاست.

وی با تاکید بر اینکه مهم‌ترین معضل سد معبر در خیابان سردار جنگل که چهره شهر را بد جلوه می‌کند است و این نشان از کوتاهی مسئولان دارد افزود: موضوع دیگری که مورد رصد و نگاه شوراست درباره ایستگاه مسافربری است که امروز به یک معضل اجتماعی در حمل و نقل شهری تبدیل شده است.

نائب رئیس شورای اسلامی شهر فومن با بیان اینکه امروز عدم کارایی برخی مدیران مشکلاتی را ایجاد می‌کند و باید برای مشکلات شهری تدابیر اندیشیده شود گفت: ترمیم آسفالت شهر فومن به کندی پیش می‌رود و این موضوع از دغدغه های شهروندان است و نبود آسفالت و چاله ها در مسیر کوچه ها به مردم آسیب می‌رساند.

علیزاده توزیع عادلانه خدمات را مهم‌ترین عامل رعایت حق بیت المال شهروندان فهیم فومنی خواند و گفت: در مسیر کناره خیابان‌ها ومعبرهای اصلی سطل زباله نصب شود و شهرداری برای سرعت بخشی در دادن امکانات به خصوص در زمینه ورزشی سریعا” اقدام کند.

نائب رئیس شورای شهر فومن مهم‌ترین ضعف شورای این دوره را استفاده نکردن از بخش خصوصی دانست و تصریح کرد: زمین 2500 متری خیابان آیت الله کاشانی پکیج آماده ای است که می توانیم در آن با همکاری بخش خصوصی به درآمدزایی برسیم.

وی مهم‌ترین دغدغه شورای شهر فومن را مبلغ پیشنهادی اداره آب و فاضلاب شهری در طرح توسعه شبکه آب طبق تبصره 3 با مصوبه شورا خواند و گفت: در این طرح مبلغی در موقع ساخت و ساز علاوه بر حق انشعاب برای توسعه شبکه از شهروندان گرفته می‌شود که این طرح در شهرهای دیگر نیز اجرایی شده است ولی ما موافق مبلغ ارائه شده از این طرف این اداره نیستیم.

IMG_1814 IMG_1817 IMG_1819 IMG_1820 IMG_1826 IMG_1828 IMG_1831 IMG_1834 IMG_1843 IMG_1844 IMG_1845