کد خبر: 29826تاریخ انتشار : 2:58:39 - پنجشنبه 30 جولای 2015

تیم نوجوانان والیبال گیلان نایب قهرمان کشور شد

دبیر هیات والیبال گیلان از کسب عنوان نایب قهرمانی تیم نوجوانان پسر گیلان در رقابتهای لیگ دسته دوم و صعود به لیگ دسته اول کشور خبر داد. به گزارش روابط عمومی هیات والیبال گیلان ، مجتبی بیداریان اظهار داشت: تیم والیبال نوجوانان گیلان پس از کسب پیروزی برابر تیمهای چهارمحال و بختیاری ، کردستان ، […]

دبیر هیات والیبال گیلان از کسب عنوان نایب قهرمانی تیم نوجوانان پسر گیلان در رقابتهای لیگ دسته دوم و صعود به لیگ دسته اول کشور خبر داد.

به گزارش روابط عمومی هیات والیبال گیلان ، مجتبی بیداریان اظهار داشت: تیم والیبال نوجوانان گیلان پس از کسب پیروزی برابر تیمهای چهارمحال و بختیاری ، کردستان ، اصفهان ، سمنان و فارس به دیدار فینال راه یافت ولی در رقابت نهایی برابر خراسان رضوی متحمل شکست 3 -1 شد ، اما با این وجود ضمن کسب عنوان نایب قهرمانی به رقابتهای لیگ دسته اول کشور نیز راه یافت.

وی افزود : این رقابتها با حضور 11 تیم از 31 تیر تا 6 مرداد در زنجان برگزار شد.گفتنی است این تیم پس از ورود به گیلان بلافاصله توسط سرپرست و دبیر هیات والیبال استان و تنی چند از مسئولان و علاقه مندان این رشته در استادیوم شهید عضدی مورد استقبال قرار گرفت.

سرپرست هیات والیبال در این مراسم ضمن تبریک به مجموعه والیبال استان گیلان اظهار داشت : این موفقیت حاصل تلاش خود بازیکنان و مربیان بوده و امیدوارم با برنامه ریزی بهتر در لیگ دسته اول نیز بتوانیم حرفی برای گفتن داشته باشیم.
وی افزود: قطعا این موفقیت ها قطع نخواهد شد و به زودی با اعزام تیم های جوانان و امید دختر و پسر این نتایج تکرار خواهد شد.

لازم به یادآوری است در این مراسم با اهدای شاخه گل و لوح تقدیر از بازیکنان و مربیان تیم والیبال نوجوانان گیلان تجلیل شد.

qaz zaq