کد خبر: 29810تاریخ انتشار : 2:48:06 - پنجشنبه 30 جولای 2015

10 برابر دوران دفاع مقدس گردان های رزمی در اختیار داریم

فرمانده سپاه قدس با حضور در حسینیه امام خمینی (ره) سپاه ناحیه فومن با فرماندهان و مربیان صالحین پایگاه های مقاومت ناحیه دیدار و از نزدیک مسائل مربوطه را بررسی و دستورات لازم را صادر نمودند. به گزارش بهجت نیوز ؛ سرهنگ پاسدار علی توشه در ابتدای این مراسم از حضور سردار عبدالله پور و […]

فرمانده سپاه قدس با حضور در حسینیه امام خمینی (ره) سپاه ناحیه فومن با فرماندهان و مربیان صالحین پایگاه های مقاومت ناحیه دیدار و از نزدیک مسائل مربوطه را بررسی و دستورات لازم را صادر نمودند.

به گزارش بهجت نیوز ؛ سرهنگ پاسدار علی توشه در ابتدای این مراسم از حضور سردار عبدالله پور و هیات همراه قدردانی نمود و گفت : خط مقدم جبهه های فرهنگی ؛ پایگاه های مقاومت هستند وی از زحمات فرماندهان پایگاه های مقاومت تشکر نمود

فرمانده سپاه قدس در ادامه افزود : سپاه پاسدار انقلاب است و اینکار شدنی و قابل انجام نیست مگر اینکه بسیج باشد .
سردار عبدالله پور ادامه داد: بسیج یعنی جماعتی داوطلب ؛ صادقانه در سپاه سازماندهی می شوند ؛ تا از انقلاب پاسداری نمایند وی افزود : هر وقت نیروی داوطلب سازماندهی شد آن نیرو پرقدرت می شود ؛ حضرت آقا در خراسان شمالی گفت : کلید طلایی مشکلات جامعه بسیج است.

وی ادامه داد ما در حوزه دفاعی با سازماندهی بسجیان در قالب گردان های امام حسین(ع) بیش از 10 برابر دفاع مقدس گردان های رزمی در اختیار داریم ؛ و این بسیج چون سازماندهی شده است هر ماموریتی به آن محول شود ؛ موفق می شود ان شاء الله.

فرمانده سپاه قدس در ادامه صالحین را یک نوع ارتباط دانست و گفت : هم اکنون دشمن بیش از 125 شبکه فارسی زبان راه اندازی کرده است ؛ سنی تکفیری که بود ؛ شیعه تکفیری را هم درست کرده است ؛ وی تنها راه مقابله با دشمن را ارتباط با حلقه های صالحین دانست و تاکید کرد : مقام معظم رهبری این ماموریت را به سپاه محول نموده است تا عرصه جنگ نرم جوانان را آگاهی بخشد و بیمه کند .

حجه الاسلام انصاری مسئول معاونت شجره طیبه صالحین سپاه قدس گیلان در ادامه افزود : بیش از 6 سال از اجرای طرح شجره طیبه صالحین در سطح پایگاه های مقاومت می گذرد و اکنون بیش از 50 نماینده ولی فقیه به نمایندگی از مقام معظم رهبری ، 1000 امام جمعه و استاد دانشگاه به عنوان مربی ، 30000 مربی و 500000 سرگروه شجره طیبه صالحین در سطح کشور فعالیت می کنند و این شجره طیبه اکنون برکات شایانی در بسیج داشته است .

وی وجود هفت هسته در حلقات صالحین را زمینه ساز فعالیت های فرهنگی ، مذهبی ، ورزشی در بسیج دانست و تاکید نمود : هر فعالیت اسوه و نمونه در بسیج می تواند ؛ عنوان صالحین به خود گیرد .

در پایان سردار عبدالله پور از ساخت ساختمان برای پایگاه های مقاومت تا پایان سال آینده خبر داد و گفت : بیش از نیمی از پایگاه های مقاومت سطح شهرستان فومن فاقد ساختمان و شبکه شباب هستند که ان شاء الله تا سال آینده ساخت ساختمان پایگاه تکمیل می شود و با فراهم شدن بستر مخابرات ؛ شبکه شباب پایگاه نیز راه اندازی می گردد .

در پایان مراسم به قید قرعه به 2 نفر از فرماندهان پایگاه های مقاومت خواهر و برادر هزینه سفر کربلای معلی اعطا گردید .

abdullahpour (1) abdullahpour (2) abdullahpour (3) abdullahpour (4) abdullahpour (5) abdullahpour (6) abdullahpour (7) abdullahpour (8) abdullahpour (9) abdullahpour (10) abdullahpour (11) abdullahpour (12) abdullahpour (13)