کد خبر: 29764تاریخ انتشار : 20:00:41 - چهار شنبه 29 جولای 2015

از عکس یادگاری عاشوری تا انتقاد بهجت نیوز از علی مطهری!

خبرنگاران فومنی روز گذشته به دعوت مجلس شورای اسلامی و با پیگیری نماینده مردم فومن راهی بهارستان شدند. به گزارش بهجت نیوز ؛ در این سفر یک روزه خبرنگاران و فعالان رسانه ای از رسانه های مکتوب و مجازی از جمله 4دی ، ورس ، تسنیم ، فارس ، مشتی خبر ، گیل واژه و […]

خبرنگاران فومنی روز گذشته به دعوت مجلس شورای اسلامی و با پیگیری نماینده مردم فومن راهی بهارستان شدند.

به گزارش بهجت نیوز ؛ در این سفر یک روزه خبرنگاران و فعالان رسانه ای از رسانه های مکتوب و مجازی از جمله 4دی ، ورس ، تسنیم ، فارس ، مشتی خبر ، گیل واژه و … حضور داشتند.

پس از ورود خبرنگاران ، ناصر عاشوری برای خوش امد گویی در میان جمع حاضر شد و بنا به درخواست تعدادی از افراد علی مطهری (نماینده جنجالی و پر سر و صدای مردم تهران در مجلس) را برای حضور میان خبرنگاران فومنی دعوت کرد.

در این میان که علی مطهری در حال نوشتن نطق میان دستور خود بود که پس از قرار گرفتن در پشت تریبون صحبت های جالبی را در همان لحظات عنوان کرد که به تیتر یک بسیاری از خبرگزاری ها و سایت ها تبدیل شد.آنهم از آن دست صحبت هایی که شاید برای برخی رسانه های اصلاح طلب تندرو خیلی خوش آینده به نظر نمی آمد.

وی در قسمتی از نطقش گفت :”در کسب توفیق مسائل هسته‌ای همه دولت‌های 12 سال گذشته شریکند گرچه در این میان هنر دیپلماسی دولت فعلی نقش بیشتری داشته است، حتی آقای احمدی‌نژاد رئیس جمهور سابق که با اعتماد به نفس و جسارت سند هسته‌ای را پیش برد، در این موفقیت‌ها شریک است”

همین صحبت ها کافی بود تا جنجال دیگری در کشور ایجاد شود.

IMG_1353 IMG_1474 IMG_1486 IMG_1487 IMG_1488 IMG_1509 IMG_1525 IMG_1543 IMG_1547 IMG_1560

در هر حال علی مطهری پس از بیان نطق میان دستورش با اصرار عاشوری در میان فومنی ها حاضر شد.وی با خبرنگاران فومنی به خوش و بش پرداخت و حتی به سوال برخی از انها پیرامون موضوعات مختلف پاسخ داد.مدیرمسئول 4دی نسخه ای از هفته نامه اش را به وی اهدا کرد ؛ مدیر ورس سوالی کوتاه از وی پرسید ؛ مدیر مشتی خبر سلام‌علیک گرمی با وی کرد و همچنین زمانی که وی قصد بازگشت به صحن مجلس را داشت در راهروهای مجلس شورای اسلامی از طرف بهجت نیوز مورد انتقاد قرار گرفت که در موضع گیری هایشان بیشتر دقت کند!!

واکنش هر یک از خبرنگاران فومنی در نوع خود جالب توجه بود. عده ای مسرور از دیدن این نماینده با وی عکس یادگاری می انداختند اما مسئله ای که در تمام آن مدت ذهن ما را درگیر کرده بود روبوسی آقای عاشوری با مطهری پس از نطق میان دستورش و حضور در کنار علی مطهری در تمام عکس های یادگاری بود.

این خوشحالی زائد الوصف نماینده شهرمان در کنار نماینده تهران ما را یاد مصاحبه تند و تیز ایشان علیه علی مطهری انداخت. عاشوری دی ماه سال گذشته پس از صحبت های عجیب مطهری در گفتگوی اختصاصی با بهجت نیوز گفته بود : “اقدام علی مطهری غیرعقلانی بود/حصر سران فتنه کاملا قانونی است / سخنان علی مطهری سوء استفاده از حق قانونی و جایگاه یک نماینده مجلس بود

به واقع مسئله ای که بیشتر فکرمان را مشغول کرده بود این بود که چرا نباید از این دست انتقادات و تذکرات توسط نماینده شهرمان خطاب به اقای مطهری به صورت مستقیم و رودرو انجام میشد؟چرا ما باید فقط شاهد روبوسی اقای عاشوری با مطهری میبودیم؟

IMG_1561 IMG_1565 IMG_1569 IMG_1577 IMG_1583 IMG_1586 IMG_1588 IMG_1590 IMG_1592 IMG_1594 IMG_1596

نظرات بسته شده است.