کد خبر: 29674تاریخ انتشار : 18:52:34 - دوشنبه 27 جولای 2015

استخر فومن چه زمانی دوباره شروع به کار خواهد کرد؟

رئیس اداره ورزش و جوانان فومن از افتتاح استخر شنای این شهرستان در هفته دولت خبر داد. به گزارش بهجت نیوز ؛ مجید غفاری امشب در نشست با ورزشکاران این شهرستان با اشاره به مشکلات ورزشکاران فومن اظهار کرد از مسئولان استانی انتظار همکاری در برطرف شدن ورزش شهرستان می‌رود. وی با بیان اینکه دغدغه […]

رئیس اداره ورزش و جوانان فومن از افتتاح استخر شنای این شهرستان در هفته دولت خبر داد.

به گزارش بهجت نیوز ؛ مجید غفاری امشب در نشست با ورزشکاران این شهرستان با اشاره به مشکلات ورزشکاران فومن اظهار کرد از مسئولان استانی انتظار همکاری در برطرف شدن ورزش شهرستان می‌رود.

وی با بیان اینکه دغدغه ورزشکاران باید برطرف شود، تصریح کرد: فومن دارای 30 هیئت ورزشی است و از مسئولان کشوری و استانی می‌خواهیم به دغدغه‌های ورزشکاران شهرستان توجه بیشتری داشته باشند.

رئیس اداره ورزش و جوانان فومن با اشاره به اینکه این شهرستان دارای 9 سالن ورزشی سرپوشیده و یک استادیوم ورزشی کامل است، گفت: یک استادیوم ورزشی نیمه‌کاره و 34 زمین روستایی و 11 سالن ورزشی خصوصی در فومن وجود دارد.

وی از فعالیت 4 هزار ورزشکار سازمان یافته در شهرستان فومن خبر داد و افزود: اداره ورزش و جوانان فومن در سه حوزه عمرانی، ورزشی و جوانان در حال فعالیت است.

غفاری مهم‌ترین پروژه عمرانی اداره ورزش و جوانان فومن را استخر و استادیوم فوتبال شهرستان عنوان کرد و یادآور شد: 300 میلیون اعتبار برای بازسازی استخر فومن هزینه شده است.

رئیس اداره ورزش و جوانان فومن با اشاره به زمان افتتاح استخر مذکور تصریح کرد: استخر شنای فومن در هفته دولت بازگشایی می‌شود.

این مسئول با بیان اینکه بسیاری از مشکلات مالی ورزش شهرستان با درآمد استخر وضعیت بهتری پیدا می‌کند، خاطرنشان کرد: اسکلت سوله سالن ورزشی شهر ماکلوان هفته آینده نصب می‌شود.

وی با قدردانی از علی خدابنده‌لو و رضا شکوری برای کمک در ساخت خانه کشتی فومن، یادآور شد: امسال برای نخستین بار مسابقه دوچرخه‌سواری جام رمضان در فومن برگزار شد.

غفاری از برگزاری مسابقات کشوری دوچرخه‌سواری و بین‌المللی شطرنج در فومن خبر داد و متذکر شد: فومن نیازمند یک سالن استاندارد و دارای سکوی تماشاگران است./عرفان منصوریان