کد خبر: 29593تاریخ انتشار : 21:17:17 - شنبه 25 جولای 2015

تربیت کادر انقلابی رسالت بسیج دانشجویی است

کامیار مهدی‌پور دقایقی پیش در مراسم افتتاح همایش طرح ولایت در دانشکده پردیس این شهرستان اظهار کرد: این هفتمین برنامه استانی طرح ولایت در گیلان است. به گزارش بهجت نیوز ؛ وی با بیان اینکه 20 سال از طرح ولایت کشوری و هفت سال از عمر طرح استانی ولایت می‌گذرد، گفت: فومن برای نخستین بار […]

کامیار مهدی‌پور دقایقی پیش در مراسم افتتاح همایش طرح ولایت در دانشکده پردیس این شهرستان اظهار کرد: این هفتمین برنامه استانی طرح ولایت در گیلان است.

به گزارش بهجت نیوز ؛ وی با بیان اینکه 20 سال از طرح ولایت کشوری و هفت سال از عمر طرح استانی ولایت می‌گذرد، گفت: فومن برای نخستین بار میزبان این طرح شده است.

رئیس سازمان بسیج دانشجویی گیلان رسالت بسیج دانشجویی را تربیت کادر برای انقلاب اسلامی دانست و تصریح کرد: انقلاب اسلامی ایران یک انقلاب فرهنگی است.

وی با اشاره به اینکه نظر مقام معظم رهبری در بالندگی فرهنگی است، خاطرنشان کرد: جوانان باید در عرصه اندیشه اسلامی پیشرو باشند.

مهدی‌پور حربه‌های دشمن را در زمینه اندیشه اسلامی متعدد خواند و افزود: اندیشه اسلامی باید در مقابل تفکرات غربی قرار گیرد.

وی خواستار کسب آموزش‌های عقیدتی، علمی و سیاسی از سوی دانشجویان و جوانان شد و اظهار کرد: مسئولان دانشکده فنی فومن همکاری خوبی با طرح ولایت داشته‌اند.

به گزارش فارس، در مراسم مذکور از خانواده شهیدان بزرگی‌راد و پورخوش سعادت تجلیل به عمل آمد.

شهید پورخوش سعادت و شهید بزرگی‌راد از شهدای دانشجوی شهرستان فومن هستند./عرفان منصوریان