کد خبر: 29581تاریخ انتشار : ۲۱:۰۰:۵۹ - شنبه ۳ مرد ۱۳۹۴

آغاز فعالیت هفتمین دوره طرح ولایت استانی در فومن

مسئول تربیت آموزش سازمان بسیج دانشجویی گیلان از برگزاری طرح ولایت استانی از امروز به مدت ۱۰ روز در دانشکده فنی پردیس فنی فومن خبر داد. به گزارش بهجت نیوز ؛ علیرضا بختیاری، مسئول تربیت آموزش سازمان بسیج دانشجویی گیلان در گفتگو با شبستان از رشت از اعزام ۲۸ نفر از دانشجویان خواهر و برادر […]

مسئول تربیت آموزش سازمان بسیج دانشجویی گیلان از برگزاری طرح ولایت استانی از امروز به مدت ۱۰ روز در دانشکده فنی پردیس فنی فومن خبر داد.

به گزارش بهجت نیوز ؛ علیرضا بختیاری، مسئول تربیت آموزش سازمان بسیج دانشجویی گیلان در گفتگو با شبستان از رشت از اعزام ۲۸ نفر از دانشجویان خواهر و برادر دانشگاه‌های گیلان به طرح ولایت کشوری در آبعلی تهران، خبر داد و گفت: طرح ولایت استانی نیز به صورت دو دوره متوالی مجزا برای برادران و خواهران برگزار می‌شود.

وی اظهار کرد: در این دوره ها، ۲۰۰ نفر از دانشجویان دانشگاه های گیلان شامل ۹۰ برادر از امروز(۳ الی ۱۲ مرداد) و ۱۱۰ خواهر (۱۴ الی ۲۳ مرداد) حضور دارند.

بختیاری برگزاری این دوره ها را با چهار هدف آشنایی دانشجویان با مبانی اندیشه اسلامی- عمق‌بخشی به معرفت دینی و ترویج گفتمان تربیتی و اخلاقی- بسترسازی برای تبدیل شدن هر دانشجو به یک سرگروه حلقه صالحین و تقویت مهارت تشکیلاتی برشمرد و گفت: در هر کدام این آموزش‌ها دانشجویان با اهداف و ماموریت های بسیج دانشجویی آشنا می شوند.

وی همچنین اذعان کرد: انتخاب افراد شاخص بسیج دانشجویی برای طرح ولایت کشوری از اسفند ۹۳ با گزینش، آموزش و مصاحبه آغاز شد تا به مرحله اجرا برسد.

بختیاری تصریح کرد: در دوره طرح ولایت استانی متناسب با سرفصل‌های ابلاغی از اساتید مجرب، متعهد و متخصص دانشگاه‌های کشور و استان بهره گرفته می‌شود که از امروز حضور سخنرانان کشوری همچون سید حمید روحانی، رئیس بنیاد تاریخ پژوهی- مومن نسب، معاون فناوری اطلاعات پژوهشکده بسیج مستضعفین- بزرگ زاده، مسئول مرکز مطالعات منطقه‌ای دانشگاه امام حسین(علیه السلام) و گودرزی، مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور را در دانشکده پردیس فنی فومن شاهد خواهیم بود

گفتنی است، هفتمین دوره طرح ولایت استان گیلان ۱۸ عصرامروزدر دانشکده پردیس فنی فومن آغاز می‌شود.