کد خبر: 29544تاریخ انتشار : 18:21:33 - جمعه 24 جولای 2015

برگزاری 22 کارگاه آموزشی و مشاوره ای ازدواج و افزایش موالید

22 کارگاه آموزشی و مشاوره ای ازدواج و افزایش موالید به همت بسیج سازندگی سپاه فومن با هدف تشویق و ترغیب زوج های جوان به فرزندآوری و تشویق خانواده ها به ازدواج آسان برگزار شد. به گزارش بهجت نیوز ؛ جلسه هماهنگی برگزاری کارگاه آموزشی و مشاوره ای ازدواج و افزایش موالید با حضور دکتر کوهستانی ریس شبکه بهداشت، […]

22 کارگاه آموزشی و مشاوره ای ازدواج و افزایش موالید به همت بسیج سازندگی سپاه فومن با هدف تشویق و ترغیب زوج های جوان به فرزندآوری و تشویق خانواده ها به ازدواج آسان برگزار شد.

به گزارش بهجت نیوز ؛ جلسه هماهنگی برگزاری کارگاه آموزشی و مشاوره ای ازدواج و افزایش موالید با حضور دکتر کوهستانی ریس شبکه بهداشت، سرهنگ میرزاپور جانشین فرماندهی سپاه ناحیه فومن و مسئولین مرتبط با این امر به همت بسیج سازندگی و شبکه بهداشت شهرستان فومن برگزار شد.

ناصر جوانمرد، مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه فومن هدف از برگزاری کارگاه های آموزشی را کمک به تحقق نظرات و سیاست های مقام معظم رهبری در خصوص لزوم افزایش جمعیت کشور، جلوگیری از پیرشدن جامعه، تشویق و ترغیب زوج های جوان به فرزندآوری و تشویق خانواده ها به ازدواج آسان عنوان کرد.

وی تصریح کرد: ان شاء الله 22 کارگاه آموزشی و مشاوره ازدواج و افزایش موالید در سطح حوزه های مقاومت در سال 1394 برگزار می شود.

مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه فومن خاطرنشان کرد: همه ما در نهادینه کردن سبک زندگی اسلامی ایرانی و روشن کردن تبعات نامطلوب سبک زندگی غربی همت کنیم و با برگزاری این کارگاه های آموزشی تلاش کنیم معضلات بالارفتن سن ازدواج، قناعت در زندگی، مشکلات تک فرزندی در زندگی آینده و دیگر مسائل مربوط به خانواده ارائه شود.

  1. سلام گفت:

    خدا پدر بسیج و سپاه رو بیامرزه که یکی فکری میکنن وگرنه مسئولین که در خواب زمستانی دنیــــــــــــــــا