کد خبر: 29470تاریخ انتشار : 11:59:37 - سه شنبه 21 جولای 2015

ردپای هیچ خرسی در ماجرای دام‌ها وجود ندارد!

رئیس اداره حفاظت محیط زیست فومن با اشاره به برخی گزارش‌ها مبنی بر حضور خرس در یکی از روستاهای این شهرستان گفت: کارشناسان محیط زیست هیچ اثری از ردپای خرس در فومن ندیده‌اند. اسدالله سعدی دقایقی پیش در گفت‌وگو با بهجت نیوز با اشاره به گزارش یک مورد حمله خرس به سه رأس گاو در […]

رئیس اداره حفاظت محیط زیست فومن با اشاره به برخی گزارش‌ها مبنی بر حضور خرس در یکی از روستاهای این شهرستان گفت: کارشناسان محیط زیست هیچ اثری از ردپای خرس در فومن ندیده‌اند.

اسدالله سعدی دقایقی پیش در گفت‌وگو با بهجت نیوز با اشاره به گزارش یک مورد حمله خرس به سه رأس گاو در روستای کوریه آلیان این شهرستان اظهار کرد: کارشناسان برای بررسی موضوع به منطقه اعزام شدند، اما هیچ اثری از حضور خرس وجود نداشت.

وی با بیان اینکه هنوز صحت حضور خرس در منطقه تأیید نشده است، گفت: ردپای خرس در ماجرای تلف شدن سه رأس گاو در روستای مذکور وجود ندارد.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست فومن با تصریح بر اینکه لاشه سه رأس دام متلاشی شده است، خاطرنشان کرد: اهالی روستای مذکور خبر تلف شدن دام‌های خود را دیر اعلام کردند و در صورت تأیید موضوع، خبر تکمیلی متقابلا اطلاع‌رسانی می‌شود.