کد خبر: 29450تاریخ انتشار : 10:58:38 - سه شنبه 21 جولای 2015

تمام راه‌های گیلان باز است

مدیرکل راه و شهرسازی گیلان با بیان اینکه نیروهای راهداری در آماده‌باش کامل هستند، گفت: اکنون تمام راه‌های استان باز است و تردد در آنها جریان دارد. شعبانعلی خاوری بعدازظهر امروز در جریان بازدید از وضعیت راه‌های استان ناشی از بارندگی اخیر اظهار کرد: بارندگی‌های اخیر موجب آبگرفتگی برخی معابر عمومی و رانش خفیف بعضی […]

مدیرکل راه و شهرسازی گیلان با بیان اینکه نیروهای راهداری در آماده‌باش کامل هستند، گفت: اکنون تمام راه‌های استان باز است و تردد در آنها جریان دارد.

شعبانعلی خاوری بعدازظهر امروز در جریان بازدید از وضعیت راه‌های استان ناشی از بارندگی اخیر اظهار کرد: بارندگی‌های اخیر موجب آبگرفتگی برخی معابر عمومی و رانش خفیف بعضی از محورهای مواصلاتی استان شده بود که برطرف شد.

وی با بیان اینکه نیروهای راهداری در آماده‌باش کامل هستند، افزود: بارندگی اخیر موجب طغیان رودخانه‌ها و ریزش گل و لای در سطح برخی جاده‌ها شده بود که تلاش راهداران مانع از انسداد مسیر و راه‌ها شد.

مدیرکل راه و شهرسازی گیلان پیش‌بینی هواشناسی استان را در آمادگی نیروها تاثیرگذار دانست و خاطرنشان کرد: با تلاش نیروها اکنون تمام محورها باز است و تردد در آنها جریان دارد.

وی با بیان اینکه تمام توان خود را برای بهبود و ارتقای سطح کیفی محورهای حوزه استحفاظی مربوطه به‌ کار گرفته‌ایم، یادآور شد: احداث و بهسازی محورهای اصلی اهمیت ویژه‌ای دارد که اداره‌کل راه و شهرسازی گیلان در این راستا تلاش مضاعفی انجام می‌دهد.

به گفته خاوری، 40 تیم راهداری با 250 دستگاه انواع خودروهای سبک، سنگین و نیمه‌سنگین و تعدادی خودرو در قالب گشت‌های سیار و ثابت به همراه 390 نفر پرسنل در محورهای مواصلاتی گیلان خدمات ارائه می‌دهند./فارس