کد خبر: 29275تاریخ انتشار : 9:16:21 - جمعه 17 جولای 2015

زن کلاهبردار وام بگیر در رشت دستگیر شد

سرهنگ فرهاد فلاح کریمی رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان گیلان در تشریح این خبر گفت: در پی شکایت تعدادی از شهروندان از خانمی که با وعده اخذ وام کم بهره اقدام به کلاهبرداری نموده بود، پیگیری موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت. رئیس پلیس آگاهی استان گیلان با بیان اینکه این […]

سرهنگ فرهاد فلاح کریمی رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان گیلان در تشریح این خبر گفت: در پی شکایت تعدادی از شهروندان از خانمی که با وعده اخذ وام کم بهره اقدام به کلاهبرداری نموده بود، پیگیری موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

رئیس پلیس آگاهی استان گیلان با بیان اینکه این زن با معرفی خود به عنوان کارمند بیمه از شهروندان مبلغی را اخذ کرده بود، افزود: با کسب مجوز قضایی و اقدامات پلیسی ، تعقیب و مراقبت توسط کارآگاهان، نامبرده در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر شد.

وی از کلاهبرداری این زن از ۶ نفر خبر داد و افزود: وی در بازجویی ها اظهار داشت که مدتی در بیمه کار می کرده و به بهانه دریافت تسهیلات بانکی از یکی از بانک های دولتی در پوشش بیمه به چند نفر از افرادی که در گذشته کار بیمه آنها را انجام داده بود مراجعه و از هرکدام مبلغ ۵۰ میلیون ریال وجه نقد کلاهبرداری نموده است .

سرهنگ فلاح کریمی در پایان از تشکیل پرونده و فرستادن متهم با قرار صادره مناسب به زندان خبر داد و به شهروندان توصیه کرد: فعالیت افراد مدعی واسطه گری، غیر قانونی و برخلاف مقررات است لذا شهروندان عزیز به هیچ عنوان به اینگونه افراد اعتماد نکنند.