کد خبر: 29264تاریخ انتشار : 9:06:33 - جمعه 17 جولای 2015

مسابقات جام رمضان با قهرمانی تیم دهیاری حسین آباد ختم به خیر شد!

مسابقات فوتسال جام رمضان امسال با قهرمانی تیم دهیاری حسین آباد و نائب قهرمانی تیم دانشگاه آزاد به پایان رسید. به گزارش بهجت نیوز ؛ این دوره از مسابقات که هر ساله با شروع ماه مبارک رمضان آغاز میشود با استقبال پرشور جوانان مورد اقبال قرار میگیرد.سال گذشته تیم رستوران پارس به عنوان قهرمان و […]

مسابقات فوتسال جام رمضان امسال با قهرمانی تیم دهیاری حسین آباد و نائب قهرمانی تیم دانشگاه آزاد به پایان رسید.

به گزارش بهجت نیوز ؛ این دوره از مسابقات که هر ساله با شروع ماه مبارک رمضان آغاز میشود با استقبال پرشور جوانان مورد اقبال قرار میگیرد.سال گذشته تیم رستوران پارس به عنوان قهرمان و تیم ابراهیم زاده و زنده یاد حسین نظری به ترتیب دوم و سوم شدند.

اما در مسابقات امسال که 24 تیم از جمله : سردار شهید فرجود یک و دو ، آدینه ، چاپ و تبلیغات اورنگ ، دانشگاه آزاد ، هتل معین ، شهرداری ماکلوان ، آلیان قزل ، رستوران دلفن ، طلوع سبز ، تن تاب ، چهارفصل ، کافه توفیق ، دهیاری حسین آباد ، گلدن فیش ، کافه کاسپین ، حسابداری روزی طلب ، ثبت اسناد 7080 ، مرکز خرید نارنج ، هتل واران ، زنده یاد محمدرضا سرایدار ، زنده یاد حسین نظری ، پارکینگ کنعانی حضور داشتند.

در پایان این رقابت ها و در دیدار فینال تیم دهیار حسین آباد با نتیجه 7 بر 3 از سد تیم دانشگاه آزاد فومن گذشت و جشن قهرمانی را برگزار کرد.

جام رمضان امسال بنا به گفته بسیاری از کارشناسان و فوتبال دوستان با داوری هایی نسبتا ضعیف همراه بود. مسئله ای که باید سال بعد برای ان چاره ای اندیشه شود وگرنه حق بسیاری از افرادی که مبلغ 400 هزار تومان برای ورودی این مسابقات پرداخت کرده اند ضایع خواهد شد.

همچنین از نکات مورد مورد توجه در مسابقات امسال حضور کم تعداد تیم ها نسبت به سال های قبل و سایر مسابقات برگزار شده در شهرهای همجوار و همچنین درگیری های زیاد در حین و پس از دیدارها بود.

البته حضور به موقع نیروی انتظامی و کمک مردم در چند درگیری باعث شد تا این موارد ختم به خیر شوند اما تاکنون با خود فکر کرده ایم که اگر در یکی از این کتک کاری ها برای فردی (خدا ناکرده) رُخ دهد چه کسی پاسخگو خواهد بود؟

جا دارد مسئولان امر به این مسائل رسیدگی کنند. برگزاری مسابقات به این شکل نمی تواند کمکی به ورزش بکند.

 

(لحظه ای ثبت شده از درگیری بازیکنان و هواداران دو تیم در مرحله یک چهارم نهایی)