کد خبر: 29126تاریخ انتشار : 2:39:12 - پنجشنبه 16 جولای 2015

اردوهای طرح هجرت 3 در شهرستان فومن با حضور 200 دانش‌آموز برگزار شد

مدیر بسیج سازندگی فومن گفت:اردوی طرح هجرت یک روزه با حضور200 دانش اموز در فومن برگزار می شود. ناصر جوانمرد، مدیر بسیج سازندگی فومن در گفت‌وگو با بهجت نیوز با اشاره به برگزاری اردوهای طرح هجرت 3 در این شهرستان افزود: این طرح با عنوان مرمت و بهسازی مدارس در قالب اردوهای ۱۰ روزه و […]

مدیر بسیج سازندگی فومن گفت:اردوی طرح هجرت یک روزه با حضور200 دانش اموز در فومن برگزار می شود.

ناصر جوانمرد، مدیر بسیج سازندگی فومن در گفت‌وگو با بهجت نیوز با اشاره به برگزاری اردوهای طرح هجرت 3 در این شهرستان افزود: این طرح با عنوان مرمت و بهسازی مدارس در قالب اردوهای ۱۰ روزه و ۱روزه  با هدف پر کردن اوقات فراغت دانش آموزان اجرا می‌شود.

وی با بیان اینکه در اردوی 10 روزه طرح هجرت بالغ بر 60 دانش‌اموز دختر و پسر به 3 مدرسه فومن اعزام می‌شوند، گفت: رنگ‌آمیزی مدارس، تعمیر میز و صندلی از عمده برنامه‌های عمرانی دانش‌اموزان در این طرح است.

مدیر بسیج سازندگی فومن تصریح کرد: برنامه‌هایی از قبیل تشکیل حلقات صالحین، برگزاری صبحگاه، کلاس‌های قرآن، مسابقات ورزشی و اردو و … از جمله برنامه‌های این طرح است.

جوانمرد با اشاره به برگزاری اردوی یک روز طرح هجرت اظهار کرد: در این طرح 200 دانش‌اموز شرکت دارند که در در راستای جمع‌اوری وبرداشت محصولات اراضی افرادی که توان کار را ندارند، کمک رسانی می‌کنند.

وی افزود: مهارت افزایی دانش‌آموزان و کمک به دولت آموزش و پرورش در راستای کاهش هزینه‌ها از جمله اهداف برگزاری این اردوها است.

 1. سلام! بعنوان یک بسیجی مطلع برای سایت شمامتاسفم که خودرانردبان صعودبرخی افرادجویای نام وخودشیفته باآمارهای غیرواقعی وساختگی نموده اید!!مگردرسپاه فومن غیرازاین آقا،مسوول دیگه ای برای مصاحبه نمی شناسیدکه همش ازاین فردخبرمیگذاریدیامسایل پشت پرده ای….!!!

  • مدیر سایت گفت:

   دوست گرامی
   ایشان مسئول بسیج سازندگی هستند و طبیعتا هر خبرگزاری و پایگاه خبری با ایشان ارتباط باید بگیرد برای اخبار
   چه سودی از جانب ایشان به ما برای مثال میتواند برسد ؟