کد خبر: 29092تاریخ انتشار : 6:47:45 - چهار شنبه 15 جولای 2015

مسابقات کشوری دوچرخه‌سواری در مسیر فومن‌ ـ‌ ماسوله برگزار شد

رئیس هیئت دوچرخه‌سواری گیلان از برگزاری مسابقات دوچرخه‌ سواری کشوری در مسیر فومن‌ ـ‌ ماسوله با حضور بالغ بر 100 رکاب‌زن خبر داد. به گزارش بهجت نیوز ؛ ایمان دلیل‌حیرتی شامگاه سه‌شنبه در حاشیه مسابقات پایانی دوچرخه‌سواری کورسی جام رمضان گیلان در پیست مجتمع هفت اقلیم فومن اظهار کرد: این مسابقات با حمایت مجتمع تفریحی […]

رئیس هیئت دوچرخه‌سواری گیلان از برگزاری مسابقات دوچرخه‌ سواری کشوری در مسیر فومن‌ ـ‌ ماسوله با حضور بالغ بر 100 رکاب‌زن خبر داد.

به گزارش بهجت نیوز ؛ ایمان دلیل‌حیرتی شامگاه سه‌شنبه در حاشیه مسابقات پایانی دوچرخه‌سواری کورسی جام رمضان گیلان در پیست مجتمع هفت اقلیم فومن اظهار کرد: این مسابقات با حمایت مجتمع تفریحی هفت اقلیم و اداره‌های فومن برگزار شد.

ایمان دلیل‌حیرتی با بیان اینکه این مسابقات برای نخستین‌بار در شب ماه مبارک رمضان برگزار می‌شود، افزود: 50 رکابزن در این سری از مسابقات رکاب زدند.

وی با تصریح بر اینکه این مسابقات در سه رده سنی جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان برگزار شده است، گفت: رده سنی جوانان، مسیر 10 کیلومتری، رده سنی بزرگسالان، مسیر 20 کیلومتری و رده سنی پیشکسوتان مسیر 15 کیلومتری را رکاب زدند.

رئیس هیئت دوچرخه‌سواری گیلان با اشاره به حضور رکاب‌زنان از شهرستان‌های فومن، رشت، صومعه‌سرا، لنگرود، انزلی، رودسر و … در این مسابقات، گفت: در رقابت‌های مذکور شهرستان فومن در رده بزرگسالان، شهرستان رشت در رده پیشکسوتان و جوانان توانستند مقام‌های نخست را از آن خود کنند.

وی از برگزاری مسابقات کشوری دوچرخه‌سواری در مسیر فومن به ماسوله خبر داد و خاطرنشان کرد: در این مسابقه کشوری بیش از 100 رکابزن حضور می‌یابند.

رئیس هیئت دوچرخه‌سواری فومن نیز در ادامه، دوچرخه‌سواری کورسی جام رمضان گیلان را سومین مسابقه استانی و نخستین مسابقه داخل پیست شبانه دوچرخه‌سواری شهرستان فومن عنوان کرد و گفت: مرداد ماه امسال مسابقه جایزه بزرگ دوچرخه‌سواری کشور در فومن برگزار می‌شود.

امین محمدی با دعوت از علاقه‌مندان به کسب مهار‌ت‌های رشته مفرح دوچرخه‌سواری یادآور شد: علاقه‌مندان می‌تواند برای ثبت‌نام در کلاس‌های آموزشی دوچرخه‌سواری به اداره ورزش و جوانان فومن مراجعه کنند.