کد خبر: 29027تاریخ انتشار : 8:02:36 - سه شنبه 14 جولای 2015

اقدام دهه هفتادی زنجیره‌ای ها در رابطه با جشن هسته‌ای+تصاویر

روزنامه های سالخورده ای که دیگر مانند دهه هفتاد به کار نمی ایند بازهم سیاست قدیمی خود را برای سوژه کردن یک موضوع بکار گرفتند. به گزارش بهجت نیوز ؛ نزدیک به ده روزی هست که مجموعه رسانه‎ای – تبلیغاتی دولت، اعم از مدیران و نشریات رسمی و رسانه‎های حامی و غیر رسمی نزدیک به […]

روزنامه-زنجیره‌ای (1)

روزنامه های سالخورده ای که دیگر مانند دهه هفتاد به کار نمی ایند بازهم سیاست قدیمی خود را برای سوژه کردن یک موضوع بکار گرفتند.

به گزارش بهجت نیوز ؛ نزدیک به ده روزی هست که مجموعه رسانه‎ای – تبلیغاتی دولت، اعم از مدیران و نشریات رسمی و رسانه‎های حامی و غیر رسمی نزدیک به دولت و حتی شبکه‎های اجتماعی، تلاش خود را برای القاء یک جو تبلیغاتی گسترده در فضای افکار عمومی بکار گرفته‎اند تا با تزریق مصنوعی نوعی خوشحالی از توافقی که مردم از جزئیات آن خبر ندارند، فضا را برای برپایی جشنی دولتی که امروز این رسانه‎ها از آن بعنوان «جشن هسته‎ای» نام بردند فراهم کنند.

اگر خطوط قرمز نظام در توافق نهایی لحاظ شود، قطعا به عنوان یک “توافق خوب” مورد پذیرش خواهد بود و در آن زمان، جشن بزرگ پیروزی جبهه مقاومت برگزار خواهد شد.بنابراین، تا زمانی که مذاکرات به پایان رسمی نرسد و توافق احتمالی حاصل از آن با خطوط قرمز نظام و مردم به مقایسه گذارده نشود و مراحل قانونی خود را در کشور طی نکند، اعلام پیروزی و جشن، به معنای کلیدزدن به پروژه فتنه سازی مانند آنچه که در سال ۸۸ شد، هست.

در ذیل این مطلب، تصاویر ۱۱ روزنامه که کوشیده اند خط دهی مشترک برای افکار عمومی داشته باشند، جهت ثبت در تاریخ و اذهان عمومی منتشر می شود تا پس از پایان مذاکرات جاری (با هر نتیجه ای) و نقد و بررسی آنها، مشخص شود که کدام طیف و رسانه، با افکار عمومی بازی کرده است.

روزنامه-زنجیره‌ای (2) روزنامه-زنجیره‌ای (3) روزنامه-زنجیره‌ای (4) روزنامه-زنجیره‌ای (5) روزنامه-زنجیره‌ای (6) روزنامه-زنجیره‌ای (7) روزنامه-زنجیره‌ای (8) روزنامه-زنجیره‌ای (9) روزنامه-زنجیره‌ای (10) روزنامه-زنجیره‌ای (11)