کد خبر: 28736تاریخ انتشار : 17:55:50 - شنبه 11 جولای 2015

یوسف نیک انجام رییس جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن شد

رییس جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن، با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، فرماندار فومن و نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی معارفه شد. به گزارش بهجت نیوز ؛ در جلسه مذکور که صبح امروز شنبه ۲۰ تیر ۹۴ با حضور میرشمس مومنی زاده فرماندار فومن و ناصر عاشوری نماینده مردم […]

رییس جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن، با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، فرماندار فومن و نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی معارفه شد.

به گزارش بهجت نیوز ؛ در جلسه مذکور که صبح امروز شنبه ۲۰ تیر ۹۴ با حضور میرشمس مومنی زاده فرماندار فومن و ناصر عاشوری نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی در فرمانداری فومن انجام شد؛ «یوسف نیک انجام» به عنوان رییس جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن معرفی و از زحمات حسین شهیدزاده رییس پیشین این اداره تقدیر شد.

یوسف نیک انجام متولد سال ۱۳۵۵ در روستای حسین کوه شهرستان فومن و دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد مدیریت دولتی است.

وی پیش از این، ریاست اداره امور اداری و رفاهی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قزوین،ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آوج، مسئولیت کمیته نخبگان شهرستان آوج و مشاور مدیرکل و مسئول امور ایثارگران فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین را برعهده داشته است.

دو بار انتخاب به عنوان کارمند نمونه کشوری و دریافت تقدیرنامه از وزرای فرهنگ و ارشاد اسلامی و یک بار دریافت لوح تقدیر از مدیرکل امور استانهای وزارت متبوع در اسفند ۹۳، سه بار دریافت تقدیرنامه از مشاور امور ایثارگران وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در رزومه کاری وی به چشم میخورد.

274207_orig  IMG_20150728_161654

 1. نام شما گفت:

  نردبان این جهان ما و منیست—عاقبت این نردبان افتادنیست.
  مردم بیدارند، برادر.
  این همه سال، شیفته خدمت، بس است.
  این همه سال عاشق ق د ر ت ، بس است.
  دیگران هم می توانند، دیگران هم شیفته اند، خدمتگزارند، خلاق اند، با انرژی اند.
  می گویند: آدم وقتی ضعیف میشه، دو چیزش گل می کنه: 1) حرص قدرت 2) حس خدمت.