کد خبر: 28632تاریخ انتشار : 17:03:21 - جمعه 10 جولای 2015

راهپیمایی روز قدس و حرکت‌های منسجم مسلمانان فرج خداوند را به همراه دارد

امام جمعه فومن گفت: کشورهای طرف مذاکره با ایران به‌ویژه آمریکا بسیار زیاده‌خواه هستند. به گزارش بهجت نیوز ؛ محمدحسین صفوی امروز در نماز جمعه این شهر با بیان اینکه خداوند از هر چیزی به انسان نزدیک‌تر است، افزود: وجود انسان باید از هر ناخالصی پاک باشد و حب دنیا یاد خدا را از انسان […]

امام جمعه فومن گفت: کشورهای طرف مذاکره با ایران به‌ویژه آمریکا بسیار زیاده‌خواه هستند.

به گزارش بهجت نیوز ؛ محمدحسین صفوی امروز در نماز جمعه این شهر با بیان اینکه خداوند از هر چیزی به انسان نزدیک‌تر است، افزود: وجود انسان باید از هر ناخالصی پاک باشد و حب دنیا یاد خدا را از انسان سلب می‌کند.

وی یاوران خدا را یار مظلومان و دشمن مزدوران دانست و تصریح کرد: ایجاد آشتی و نزدیکی بین برادران دینی نزد خدا بسیار پسندیده بوده و نماز پایه و عنصر استواری اسلام  است.

صفوی با اشاره به راهپیمایی روز قدس گفت: بیش از 70 سال صهیونیست حملات خود را به فلسطین آغاز کرده و در این سال‌ها عمر یک نسل از بین رفته است.

خطیب جمعه فومن روز قدس را روز اسلام خواند و خاطرنشان کرد: مسلمانان مظلوم برادران دینی ما هستند و باید از آنها حمایت کنیم.

وی شعار مرگ بر اسرائیل را نشانه نتیجه‌بخش بودن خون شهدا اعلام کرد و گفت: راهپیمایی روز قدس یک حرکت جهانی است و حرکت‌های منسجم مسلمانان فرج خداوند را به همراه دارد.

صفوی با بیان اینکه مردم ایران برای حجاب و عفاف بسیار اهمیت قایل هستند، خاطرنشان کرد: امر به معروف باید در جامعه همه‌گیر شود و شوهران زنان بدحجاب عفاف را در زندگی جدی بگیرند.

وی در ادامه، مذاکرات هسته‌ای را مهم خواند و خواستار حفظ خطوط قرمز شد و گفت: طرف مذاکره ایران بسیار زیاده‌خواه است.

امام جمعه فومن با اشاره به حمایت همه‌جانبه مردم ایران از تیم مذاکره کننده، خاطرنشان کرد: آرمان مذاکرات باید حفظ عزت ایران و ایرانی باشد.

وی حرکت آل‌سعود را حمایت از اسرائیل بیان کرد و متذکر شد: یمن برای مسلمانان مانند فلسطین است./عرفان منصوریان