کد خبر: 28626تاریخ انتشار : 16:57:59 - جمعه 10 جولای 2015

ایران اسلامی به برکت ولایت فقیه حامی ملت‌های مظلوم جهان است

رئیس سازمان بسیج اساتید گیلان گفت: انقلاب اسلامی جلوی توسعه‌طلبی، تجاوز و جنگ‌افروزی رژیم اشغالگر قدس را گرفته است. به گزارش بهجت نیوز به نقل از فارس ؛ بهروز جلائی امروز در جمع راهپیمایان روز جهانی قدس شهرستان صومعه سرا اظهار کرد: روز جهانی قدس تجلی وحدت مسلمانان است. وی بر وحدت مسلمانان تاکید کرد […]

رئیس سازمان بسیج اساتید گیلان گفت: انقلاب اسلامی جلوی توسعه‌طلبی، تجاوز و جنگ‌افروزی رژیم اشغالگر قدس را گرفته است.

به گزارش بهجت نیوز به نقل از فارس ؛ بهروز جلائی امروز در جمع راهپیمایان روز جهانی قدس شهرستان صومعه سرا اظهار کرد: روز جهانی قدس تجلی وحدت مسلمانان است.

وی بر وحدت مسلمانان تاکید کرد و افزود: پیش‌شرط وحدت ولایت‌پذیری و حرکت همگام با مقام معظم رهبری است.

جلائی مهاجرت و نظامی‌گری را از پایه‌های تشکیل حکومت صهیونیستی خواند و بیان کرد: بیش از 60 سال از تشکیل رژیم صهیونیستی می‌گذرد و 120 جنگ توسط این رژیم در منطقه ایجاد شده است.

رئیس سازمان بسیج اساتید گیلان با بیان اینکه انقلاب اسلامی جلوی توسعه‌طلبی، تجاوز و جنگ‌افروزی رژیم اشغالگر قدس را گرفته است، تصریح کرد: رژیم صهیونیستی در سرزمین‌های اشغالی محصور شده است.

وی امام خمینی (ره) را مبتکر روز جهانی قدس عنوان کرد و گفت: ملت ایران هرگز با ظلم سازش ندارد و طرفدار مظلومان است.

جلائی با بیان اینکه روز جهانی قدس روز اسلام است، خاطرنشان کرد: پیام روز جهانی قدس حمایت از مردم مظلوم فلسطین است.

رئیس سازمان بسیج اساتید گیلان موضوع قدس را مربوط به تمام جهان اسلام دانست و یادآور شد: امروز ایران اسلامی به برکت ولایت فقیه حامی ملت‌های مظلوم جهان است.

  1. بنده خدا گفت:

    بهجت نیوز عزیز با آرزوی قبولی طاعات و خسته نباشید به شما عزیزان ، پیشنهاد می شود ، در سایت جایی پیش بینی کنید تا مردم مشکلات خود را برای شما بنویسند و مسئولان هم جوابگو باشند. تا قوت و ضعف مدیران مشخص شود.