کد خبر: 28547تاریخ انتشار : 15:32:53 - جمعه 10 جولای 2015

خروش مردم دیار بهجت علیه رژیم کودک‌کش صهیونیسم

در حالی که آسمان فومن گرمای بی سابقه تیر ماه را تجربه می کرد، روزه داران فومنی با حضور گسترده در راهپیمایی روز قدس بار دیگر با آرمان های انقلاب بیعت کردند. به گزارش بهجت نیوز ؛ بنا بر یک رسم 36 ساله راهپیمایی باشکوه روز جهانی قدس همزمان با سراسر کشور امروز در فومن […]

در حالی که آسمان فومن گرمای بی سابقه تیر ماه را تجربه می کرد، روزه داران فومنی با حضور گسترده در راهپیمایی روز قدس بار دیگر با آرمان های انقلاب بیعت کردند.

به گزارش بهجت نیوز ؛ بنا بر یک رسم 36 ساله راهپیمایی باشکوه روز جهانی قدس همزمان با سراسر کشور امروز در فومن برگزار شد.

ظهر جمعه در شرایطی که گرمای هوا در فومن به 35 درجه رسیده است، روزه داران از دقایق اولیه ساعت اعلام شده برای راهپیمایی در مناطق پیش بینی شده تجمع و برای دفاع از حقوق مستضعفین مشت های خود را گره کردند.

در این مراسم که با حضور گروه های مختلف مردمی،روحانیون، کارکنان دستگاه های اجرایی و مسئولان ارشد ادارات بود، کوچک و بزرگ در کنار هم ایستادند و با صف های طویل مشت محکمی بر دهان یاوه گویان زدند.

راهپیمایی روز قدس در فومن از مقابل مسجد ولیعصر(عج) بالامحله به سمت میعادگاه نماز جمعه با حضور گروه‌ها، نهادها، احزاب و شخصیت‌های سیاسی و بر محکوم کردن فجایع انسانی در غزه برگزار شد.

پیام روز قدس امسال بازهم نه به کشتن بود نه به کشتار در غزه، یمن، عراق و سوریه؛ در واقع روز جهانی قدس امسال تجلی آرمان فلسطین و فریاد وحدت امت اسلام علیه جاهلیت مدرن و کودک‌کشی از غزه تا یمن بود.

امروز مردم فومن به صحنه آمدند تا مرهمی باشند بر زخم‌های کودکان مظلومی که این روزها جز واژه‌های جنگ و خون زمزمه‌ای برلبهایشا ن ندارند و چیزی جز خمپاره و ترکش بر رویا نمیبینند.

اینان همان مردمانی هستند، که برگ زرّینی از شهامت، شجاعت و عزت را در کارنامه پرافتخار خود ثبت کرده اند و امروز با حضور پررنگ خود آمده اند تا نشان دهند پایبند آزادی و آزادگی در سایه نظام ولایت فقیه هستند و از خودکامگی مدعیان کدخدایی جهان اعلام انزجار کنند.

مردم ایران کوچک ، تجمعی از تمام مردم ایران زمین هستند، از تبار کرد، لر، ترک، آذری و … که به یک صدا با برآوردن بانگ انزجار از رژیم آل سعود، اسرائیل غاصب و ایالت متحده آمریکا، وحدت کلام و رویه سیاسی ایران اسلامی را به جهانیان نشان می دهند، وحدتی که بیانگر دفاع از مظلوم و نرفتن زیر بار ظالمان است.

آمده اند، به یک صدا برای آن که بار دیگر بر صفحه تاریخ نقش بندند که ایران اسلامی مردمانی دارد، نجیب، با شرف و عزتمند، که با پرچم بیداری اسلامی در سایه امر ولایت فقیه خواهان پیاده سازی حکومت عدل جهانی و ظهور ولی عصر عجل الله فرج الشریف است.

گروه های مختلف مردم اعم از مرد و زن، با انگیزه عدالت خواهی و آزادی قدس با مشت های گره کرده علیه نانجیبان تاریخ که حد را از وحشی گری گذرانده اند، شعار سر می دهند.