کد خبر: 28542تاریخ انتشار : 16:56:09 - پنجشنبه 9 جولای 2015

دعوت نماینده،امام جمعه و فرماندار فومن برای حضور مردم در راهپیمایی روز قدس

ناصر عاشوری نماینده مردم فومن و شفت ، سید محمدحسین صفوی امام جمعه فومن و میرشمس مومنی زاده فرماندار فومن با انتشار یک بیانیه از مردم فهیم فومن برای حضور در راهپیمایی آخرین جمعه ماه رمضان دعوت بعمل آوردند. به گزارش بهجت نیوز ؛ در متن این بیانیه آمده است : بسم الله الرحمن الرحیم […]

ناصر عاشوری نماینده مردم فومن و شفت ، سید محمدحسین صفوی امام جمعه فومن و میرشمس مومنی زاده فرماندار فومن با انتشار یک بیانیه از مردم فهیم فومن برای حضور در راهپیمایی آخرین جمعه ماه رمضان دعوت بعمل آوردند.

به گزارش بهجت نیوز ؛ در متن این بیانیه آمده است :

بسم الله الرحمن الرحیم

امت روزه دار، مردم شریف ایران اسلامی و مردم ولایت مدار شهرستان فومن

ماه مبارک رمضان، ماه ضیافت الهی و زمانی برای تمرین استقامت ، مقاومت ، ایجاد خلوص و بندگی است و با توجه به قبله اول مسلمین و ظلم ستیزی و حمایت از مظلومان فلسطین تکمیل می گردد .

روز قدس میراث گرانبهای معمار کبیر انقلاب اسلامی و نشانی ازعمق دور اندیشی و هوشمندی امام خمینی ( ره ) استکه بیانگراعتقاد و پایبندی اش به اندیشه وحدت و انسجام اسلامی در مقابل زورگویان و یکه تازان عرصه جهانی می باشد.

به راستی روز قدس از بدو وجود خود توسط رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره ) نماد وحدت و مبارزه همیشگی با ظلم و ستم رژیم غاصب و کودک کش صهیونیستی بوده و خواهد بود و امروز بیش از هر زمان دیگر این نقش و جایگاه پایه گذاری گردید ، ضرورتی انکارناپذیر و حیاتی برای جهان اسلام نه تنها در مبارزه با اسرائیل که برای مقابله با ظلم و جنایت گروه های تکفیری و همراهان آنان در منطقه گردیده است .

مردم انقلابی شهرستان فومن در بیعتی دوباره با حضرت امام خمینی (ره) بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران و مقام معظم رهبری و نمایش نماد متعادی همدلی و همزبانی دولت و ملت بر علیه استکبار جهانی و صهیونیسم متجاوز، با شرکت در راهپیمایی پر شکوه روز قدس هم بستگی خود را با آرمانهای امام راحل و مردم مظلوم فلسطین و یمن، و انزجار خود را از اقدامات دردمنشانه مجرمین منطقه و عربستان خائن اعلام می نمایند