کد خبر: 28536تاریخ انتشار : 16:34:35 - پنجشنبه 9 جولای 2015

نمایشگاه پوستر قدس در فومن گشایش یافت

حسین شهیدزاده  گفت : بمناسبت گرامیداشت روز جهانی قدس نمایشگاه پوستر قدس در مجتمع فرهنگی و هنری سیدالشهداء اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن گشایش یافت.  به گزارش بهجت نیوز ؛حسین شهید زاده رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن با اعلام این خبر گفت : بمناسبت گرامیداشت روز جهانی قدس و دفاع از مظلومیت […]

حسین شهیدزاده  گفت : بمناسبت گرامیداشت روز جهانی قدس نمایشگاه پوستر قدس در مجتمع فرهنگی و هنری سیدالشهداء اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن گشایش یافت.

 به گزارش بهجت نیوز ؛حسین شهید زاده رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن با اعلام این خبر گفت : بمناسبت گرامیداشت روز جهانی قدس و دفاع از مظلومیت مردم فلسطین نمایشگاه پوستر صبح روز پنجشنبه هیجدهم تیرماه جاری در مجتمع فرهنگی و هنری سیدالشهداء اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن گشایش یافت ..

شهید زاده هدف از برپایی نمایشگاه مذکور گفت: در این نمایشگاه 20 قعطه پوستر به منظور تاثیرگذاری اقدامات ننگین رژیم صهیونیستی در قاب تصویر و شناساندن اهداف و آرمان های رژیم غاصب و اشغالگر صهیونیست و آشنا کردن مردم با جنایتهای تروریستی و تاریخی این رژیم برای بازدید عموم دایر میباشد .

این مسوول با اشاره به نقش سازنده و موثر جمهوری اسلامی ایران در حمایت و دفاع از مظلومیت مردم مسلمان فلسطین اظهار داشت: روز جهانی قدس امسال باشکوه تر از سال های گذشته و با شور و اشتیاق بیشتر از سوی ملت شریف ایران و حامیان مردم مظلوم فلسطین در کلیه نقاط دنیا برگزار خواهد شد .

شهید زاده در ادامه افزود : تمامی دستگاه های فرهنگی و اجرایی را در شناسایی هرچه بیشتر این رژیم منحوس به مردم موثر دانست و گفت:باید نسبت به جنایات رژیم صهیونیستی در غزه اطلاع رسانی شود زیرا این اقدامات خارج از قوانین حقوق بشر است.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن در پایان خاطر نشان کرد : امسال هم مانند سال های گذشته اصحاب فرهنگ ، هنر و خبر و کارکنان این اداره در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان دوشادوش مردم روزه دار در راهپیمایی روز جهانی قدس حضور یافته و ضمن بیعت مجدد با آرمان‏های امام خمینی(ره) و رهنمودهای رهبری، جنایت های صهیونیست ها را محکوم خواهند کرد.