کد خبر: 28533تاریخ انتشار : 16:29:04 - پنجشنبه 9 جولای 2015

حضور در راهپیمایی روز قدس یک وظیفه ذاتی و شرعی است

فرماندار فومن گفت: آزادی قدس شریف و رهایی مردم مظلوم فلسطین از فشارها و جنایات پی‌درپی رژیم صهیونیستی از اهداف بزرگ بیداری اسلامی در جهان است.ش میرشمس مومنی‌زاده، فرماندار فومن در گفت‌وگو با بهجت نیوز با بیان اینکه روز قدس، روز تجلی شکوه و عظمت امت اسلامی است، اظهار کرد: روز قدس یک روز جهانی […]

فرماندار فومن گفت: آزادی قدس شریف و رهایی مردم مظلوم فلسطین از فشارها و جنایات پی‌درپی رژیم صهیونیستی از اهداف بزرگ بیداری اسلامی در جهان است.ش

میرشمس مومنی‌زاده، فرماندار فومن در گفت‌وگو با بهجت نیوز با بیان اینکه روز قدس، روز تجلی شکوه و عظمت امت اسلامی است، اظهار کرد: روز قدس یک روز جهانی است که فقط مختص به فلسطین نیست بلکه روز مقابله مستضعفین با مستکبرین است.

وی با بیان اینکه آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به پیشنهاد امام خمینی(ره) روز قدس نامگذاری شده است، افزود: مردم مسلمان جهان در این روز به صورت متحد و یکپارچه وحدت خود را در معرض دید جهانیان قرار می‌دهند که همیشه حامی مستضعفان و مظلومان جهان به خصوص مردم مظلوم فلسطین هستند.

فرماندار فومن با بیان اینکه امسال راهپیمایی روز قدس از حساسیت ویژه‌ای برخوردار است، گفت: مسلمانان با حضور گسترده خود در این روز به دنیا می‌گویند هرگز قدس شریف و ملت مظلوم فلسطین را فراموش نخواهند کرد.

مومنی‌زاده با بیان اینکه فضاي سياسي جهان در روز قدس امسال متفاوت از سال‌هاي گذشته است، تصریح کرد: آزادی قدس شریف و رهایی مردم مظلوم فلسطین از فشارها و جنایات پی‌درپی رژیم صهیونیستی از اهداف بزرگ بیداری اسلامی در جهان است.

وی خاطرنشان کرد: حضور در راهپیمایی روز قدس یک وظیفه ذاتی و شرعی است که ملت همیشه در صحنه ایران حماسه دیگری را رقم خواهند زد و انزجار خود را از رژیم منحوس صهیونیست، آل سعود، اسرائیل و حمایت از مردم مظلوم فلسطین، غزه، یمن و کشورهای مظلوم جهان اعلام می‌کنند.

فرماندار فومن با بیان اینکه از مردم ولایتمدار فومن دعوت می‌شود در این راهپیمایی حضور حداکثری داشته باشند، افزود: مردم آگاه شهرستان فومن در مسائل مربوط به امت اسلامی همیشه پیشتاز هستند و با حضور یکپارچه در راهپیمایی بار دیگر با آرمان‌های بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، تجدید میثاق می‌کنند.

مومنی‌زاده گفت: راهپیمایی روز قدس در فومن همزمان با سراسر کشور راس ساعت 11 صبح از مقابل مسجد ولیعصر بالامحله این شهرستان آغاز می‌شود.