کد خبر: 28507تاریخ انتشار : 15:55:29 - پنجشنبه 9 جولای 2015

فرمانده پلیس راه گیلان:محدودیت ترافیکی در محور رشت‌ ـ‌ قزوین اعمال نمی‌شود

به گزارش بهجت نیوز،مهیار رستگار امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به اینکه تمام محورهای ارتباطی گیلان باز است، اظهار کرد: تردد در این محورها با رعایت مقررات رانندگی بدون محدودیت ترافیکی در جریان است. وی افزود: با توجه به تعطیلی مناسبتی روز گذشته و تقارن آن به آخر هفته، در […]

به گزارش بهجت نیوز،مهیار رستگار امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به اینکه تمام محورهای ارتباطی گیلان باز است، اظهار کرد: تردد در این محورها با رعایت مقررات رانندگی بدون محدودیت ترافیکی در جریان است.

وی افزود: با توجه به تعطیلی مناسبتی روز گذشته و تقارن آن به آخر هفته، در محور رشت‌ ـ‌ قزوین محدودیت ترافیکی اعمال نمی‌شود.

فرمانده پلیس راه گیلان انجام سفرها در ماه مبارک رمضان را با کاهش عنوان کرد و گفت: به همین دلیل ترافیک عادی در محورهای ارتباطی استان قابل کنترل است و محدودیت ترافیکی نداریم.

وی با بیان اینکه امروز شاهد افزایش تردد در جاده‌ها و خیابان‌های گیلان هستیم، تصریح کرد: از ساعت 16 تا 20 تردد افزایش می‌یابد و به تبع آن شاهد وقوع تصادفات زیاد هستیم.

رستگار افزایش حجم ترافیک را موجب انجام برخی حرکات مخاطره‌آمیز توسط عده‌ای از رانندگان عنوان کرد و یادآور شد: در ساعت مذکور که تردد خودرو و عابران پیاده افزایش می‌یابد از رانندگان می‌خواهیم دقت بیشتری در رانندگی کنند.

وی رانندگان را به رعایت سرعت و سبقت مطمئنه به‌ویژه در بزرگراه‌ها و مناطق مسکونی حاشیه جاده‌ها توصیه کرد و یادآور شد: کنترل سرعت و سبقت در این مسیرها موجب کاهش تصادفات می‌شود.