کد خبر: 28290تاریخ انتشار : 19:29:40 - سه شنبه 7 جولای 2015

ریشه ادبیات پرخاش گرانه در برخی سیاسیون استان از کجاست؟

حمله به نیروهای ارزشی و تخریب آنان خطری بزرگ است که اگر با آن به درستی برخورد نشود تلفات سنگینی در حوزه های مختلف به دنبال خواهد داشت. به گزارش بهجت نیوز ؛ ، متاسفانه اخیرا مشاهده می شود عده ای که خود را دلسوز نظام و انقلاب اسلامی می‌دانند به نیروهای ارزشی استان حمله […]

حمله به نیروهای ارزشی و تخریب آنان خطری بزرگ است که اگر با آن به درستی برخورد نشود تلفات سنگینی در حوزه های مختلف به دنبال خواهد داشت.

به گزارش بهجت نیوز ؛ ، متاسفانه اخیرا مشاهده می شود عده ای که خود را دلسوز نظام و انقلاب اسلامی می‌دانند به نیروهای ارزشی استان حمله ور شده و توهین می کنند.براستی چرا هر فردی به خود جرأت میدهد در مورد هر مسئله ای با آن ادبیات پرخاشگرانه اظهار نظر کند؟!اگر انسان همواره خود را مورد سوال و نقد قرار دهد،دیگر به خود اجازه نمیدهد که در هر زمینه ای بدین شکل اظهار فضل کند.

«حاسبوا قبل ان تحاسبوا» هرکسی که جایگاهی و منصبی در این نظام دارد باید بداند که با مجاهدت افراد مخلص و اسلام دوست و فداکاری پابرهنگان و مستضعفان و خون دل خوردن افراد ارزشی و دلسوز این جایگاه را بدست آورده است،و حال اظهار نظرهای بی مورد و توهین به انسانهای ارزشی نظام از چه منبعی نشأت میگیرد؟

مسئولان استانی باید با درایت و هوشیاری در دام بعضی فرصت طلبان اسیر نشوند و اجازه ندهند هر کسی با توهین به نیروهای ارزشی این ادبیات غیراخلاقی را وارد فضای سیاسی استان گیلان بکند.

مسئله ای که باید مد نظر داشت این است که اگر امروز بخواهیم در برابر هجمه حمله به نیروهای ارزشی کوتاه بیاییم این حرکات به نوعی عادت برای برخی افراد تبدیل خواهد شد.

عادتی که میتواند به نوعی به عنوان یک ادبیات سیاسی جدید وارد فضای ملتهب استانمان شود.این مسئله را باید افرادی مد نظر داشته باشند که این روزها و براحتی هر انچه که میخواهند در فضای عمومی استان مطرح میکنند ، مگر این افراد یادشان رفته که رهبری عزیز در دیدار با مسئولان دولت فرمودند که مراقب باشید که برخی در صحنه‌ی سیاسی کشور، جریان‌های مؤمن را کنار نزنند، زیرا همین جریان مؤمن است که در مواقع خطر زودتر از همه سینه سپر می‌کند.!؟

در هر حال با توجه با اینکه در نزدیکی انتخابات مجلس شورای اسلامی قرار داریم باید این نکته را مد نظر داشت که اگر نیروهای انقلابی و ولایی اتحاد و انسجام خودشان را حفظ نکنند نا اهلان مجلس شورای اسلامی را قبضه خواهند کرد و ارزش های اسلامی و خون شهدا پایمال خواهد شد.

از آنهایی که توقع دارند مردم در انتخابات از جمله همین انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری آخر سال بیایند و اصلح را انتخاب کند باید پرسید آیا فرد اصلح را یک شبه می شود به مردم معرفی کرد؟ آیا غیر اصلح ها دست روی دست می گذارند و شب انتخابات می آیند خود را معرفی می کنند؟ آیا با فضای نفاق گونه ای فعلی که بعضی مسئولین آن را ایجاد کردند، وظیفه حزب اللهی ها نیست که بروند و تا دیر نشده است، حقایق را با علم و استدلال برای ملت عزیز بیان نمایند؟

مطمنا اگر نتوانیم نفاق منافقین و عناد معاندین را برملا کنیم هم در این دنیا و هم در آخرت دچار خسران الهی خواهیم شد، چرا که در دنیا که فرد اصلح مسئولیت را نخواهد گرفت در آخرت هم عقوبت عدم انجام وظیفه خود یعنی بصیرت افزایی را باید بکشیم.