کد خبر: 28224تاریخ انتشار : 16:15:03 - سه شنبه 7 جولای 2015

بیانیه سازمان بسیج رسانه گیلان به مناسبت روزجهانی قدس

همه ساله، آخرین جمعه ماه مبارک رمضان تصویرگر حضور حماسی مردم به پیروی از گفتار ماندگار بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، حضرت امام خمینی(ره) برای رهایی قدس شریف از چنگال صهیونیسم و پایان دادن به درد و رنج مردم مظلوم فلسطین و محو رژیم اشغالگر قدس است. قطعاً مسئله قدس بزرگترین مسئله جهان اسلام در عصر […]

همه ساله، آخرین جمعه ماه مبارک رمضان تصویرگر حضور حماسی مردم به پیروی از گفتار ماندگار بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، حضرت امام خمینی(ره) برای رهایی قدس شریف از چنگال صهیونیسم و پایان دادن به درد و رنج مردم مظلوم فلسطین و محو رژیم اشغالگر قدس است.

قطعاً مسئله قدس بزرگترین مسئله جهان اسلام در عصر معاصر بوده که با درد و غم و آوارگی مردم سرزمین فلسطین آمیخته شده است.

امروز شاهد آن هستيم كه مستكبران جهان به سركردگي آمريكا و اسرائیل جنايتكار با علم‌كردن گروه‌ها ودسته‌جات مسلح تكفيري وداعش در كشورهاي اسلامي مانند عراق، سوريه، مصر، يمن و … به‌دنبال ايجاد حاشيه‌اي امن براي رژيم غاصب صهيونيستي و ارائه چهره مخدوش وترسناك از دين مبين اسلام در بين افكار عمومي دنيا هستند.

نقش رژیم صهیونیستی در شکل‌گیری داعش ابتدا در اسناد “ادوارد اسنودن” دیده شد وی در جدیدترین افشاگری خود اعلام کرد اطلاعات آمریکا (سیا) با همکاری انگلیس(ام آی سیکس) و اسرائیل(موساد)، داعش را به وجود آورده‌اند.

تشکیل گروه‌ داعش توسط صهیونیست و توهین به قبور ائمه، انبیاء و صحابه پیامبر(ص) با هدف افزایش درگیری‌های مذهبی و صرف انرژی متراکم جهان اسلام در درون خود و به حاشیه بردن مساله فلسطین صورت گرفته است.

روز قدس فرصتي است تا مسلمانان جهان با ابراز نفرت به اقدامات اسرائیل جنایتکار و حاميان رژيم ناتوان صهيونيستي، دوران اضمحلال آن را نزديكتر نموده و با شعله‌ور نمودن موج بيداري اسلامي و یاد آوری این نکته که اصلی ترین دشمن دنیای اسلام اسرائیل جنایتکار است ، قاموس صهيونيسم و امپرياليسم را براي هميشه در هم بپیچند.

ما اصحاب رسانه استان گیلان با پیامبر عظیم‌الشأن اسلام و ائمه معصومین(ع) عهدي دوباره می‌بندیم كه سیره ایشان در یاری مظلومان را پاس داشته و در مقابل ظالمان به مقاومت خود ادامه دهیم؛ به اميد روزي كه نماز وحدت‌آفرين را در مسجدالاقصي به امامت آخرين ذخيره الهي حضرت مهدي موعود(عج) اقامه نمائيم./روابط عمومی سازمان بسیج رسانه گیلان