کد خبر: 28224تاریخ انتشار : ۱۶:۱۵:۰۳ - سه شنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۴

بیانیه سازمان بسیج رسانه گیلان به مناسبت روزجهانی قدس

همه ساله، آخرین جمعه ماه مبارک رمضان تصویرگر حضور حماسی مردم به پیروی از گفتار ماندگار بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، حضرت امام خمینی(ره) برای رهایی قدس شریف از چنگال صهیونیسم و پایان دادن به درد و رنج مردم مظلوم فلسطین و محو رژیم اشغالگر قدس است. قطعاً مسئله قدس بزرگترین مسئله جهان اسلام در عصر […]

همه ساله، آخرین جمعه ماه مبارک رمضان تصویرگر حضور حماسی مردم به پیروی از گفتار ماندگار بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، حضرت امام خمینی(ره) برای رهایی قدس شریف از چنگال صهیونیسم و پایان دادن به درد و رنج مردم مظلوم فلسطین و محو رژیم اشغالگر قدس است.

قطعاً مسئله قدس بزرگترین مسئله جهان اسلام در عصر معاصر بوده که با درد و غم و آوارگی مردم سرزمین فلسطین آمیخته شده است.

امروز شاهد آن هستیم که مستکبران جهان به سرکردگی آمریکا و اسرائیل جنایتکار با علم‌کردن گروه‌ها ودسته‌جات مسلح تکفیری وداعش در کشورهای اسلامی مانند عراق، سوریه، مصر، یمن و … به‌دنبال ایجاد حاشیه‌ای امن برای رژیم غاصب صهیونیستی و ارائه چهره مخدوش وترسناک از دین مبین اسلام در بین افکار عمومی دنیا هستند.

نقش رژیم صهیونیستی در شکل‌گیری داعش ابتدا در اسناد “ادوارد اسنودن” دیده شد وی در جدیدترین افشاگری خود اعلام کرد اطلاعات آمریکا (سیا) با همکاری انگلیس(ام آی سیکس) و اسرائیل(موساد)، داعش را به وجود آورده‌اند.

تشکیل گروه‌ داعش توسط صهیونیست و توهین به قبور ائمه، انبیاء و صحابه پیامبر(ص) با هدف افزایش درگیری‌های مذهبی و صرف انرژی متراکم جهان اسلام در درون خود و به حاشیه بردن مساله فلسطین صورت گرفته است.

روز قدس فرصتی است تا مسلمانان جهان با ابراز نفرت به اقدامات اسرائیل جنایتکار و حامیان رژیم ناتوان صهیونیستی، دوران اضمحلال آن را نزدیکتر نموده و با شعله‌ور نمودن موج بیداری اسلامی و یاد آوری این نکته که اصلی ترین دشمن دنیای اسلام اسرائیل جنایتکار است ، قاموس صهیونیسم و امپریالیسم را برای همیشه در هم بپیچند.

ما اصحاب رسانه استان گیلان با پیامبر عظیم‌الشأن اسلام و ائمه معصومین(ع) عهدی دوباره می‌بندیم که سیره ایشان در یاری مظلومان را پاس داشته و در مقابل ظالمان به مقاومت خود ادامه دهیم؛ به امید روزی که نماز وحدت‌آفرین را در مسجدالاقصی به امامت آخرین ذخیره الهی حضرت مهدی موعود(عج) اقامه نمائیم./روابط عمومی سازمان بسیج رسانه گیلان